Sleduj nás

Pořád se cítím jako nejlepší bojovník světa, říká Darren Till, zatímco se připravuje na svůj přechod do střední váhy

Pořád se cítím jako nejlepší bojovník světa, říká Darren Till, zatímco se připravuje na svůj přechod do střední váhy

Aktuálně má dvě prohry za sebou, přesto nikdy nezačal ani na okamžik pochybovat o svých zkušenostech. Darren Till se považuje za nejlepšího bojovníka na světě a už se nemůže dočkat, až znovu naskočí do klece, aby to všem ukázal.

„Pořád věřím, že jsem nejlepší na světě. Mám velký potenciál, bojové myšlení i spoustu zkušeností a z těchto předpokladů musím vycházet,“ odhaloval britský bijec, jehož naposledy před domácím publikem skolil Jorge Masvidal.

Darren Till jen marně hledal příčinu svých posledních dvou nezdarů. Když ho porazil Woodley, šlo o nejistý výkon, kde mohla zapracovat i psychika, ale jakmile ho knokautoval Masvidal, tak se projevily i chyby. Till na to zareagoval tak, že opustil pásmo velterové váhy a začal nabírat svalovou hmotu do váhy střední.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Rád bych na špičce doplnil borce, jako jsou Whittaker nebo Adesanya. Zlepšil jsem svou stravu, poupravil přípravu a jedu každý trénink na sto procent. Jsem si jistý, že do toho nikdo nedává tolik, jako tomu dávám já,“ přiznával před stanicemi z BT Sport britský zápasník.


„Jsem připravený naskočit do klece. Doufám, že se to stane ještě před Vánoci. Stále věřím tomu, že jednoho dne budu šampionem. Chci se co nejdřív vrátit zpátky do fáze, na které se budu cítit dobře a ze které to půjde,“ doplňoval nabuzený šestadvacetiletý bojovník.


Další články