Sleduj nás

Pojďme zavést zápasy na život a na smrt! navrhuje Strickland a požádal fanoušky, aby rodině jeho soupeře už začali kondolovat

Pojďme zavést zápasy na život a na smrt! navrhuje Strickland a požádal fanoušky, aby rodině jeho soupeře už začali kondolovatFOTO: UFC

Bývalý šampion střední váhy Sean Strickland plánuje fanouškům doručit takovou show, na kterou údajně nikdy nezapomenou.

Že měl Sean vždy tak trochu pohnutou mysl, to je všeobecně známá věc, nikdo z nás ale neví, kam až je schopný s ní zajít. Momentálně se tento třiatřicetiletý rodák z Anaheimu dostal do křížku s neoblíbeným Brazilcem Paulem Costou, se kterým se už 2. června střetne v nitru oktagonu. Tam plánuje úřadovat tak, jak to svět ještě neviděl.

„Kamkoliv se hnu, kdekoliv se pohybuju a kohokoliv slyším, všichni razí stejný názor. Na celém světě není pomalu jediný člověk, který by měl Paula Costu rád, a proto plánuju udělat veřejnosti laskavost a toho šmejda zmrskat tak, že ho nikdo nepozná,“ uvedl Strickland, který už v roce 2020 říkal, jak by si přál v kleci jednoho dne někoho zabít. A jeho plán se očividně dodnes nezměnil.


„Přál bych si, abychom proti sobě mohli zápasit v boji na život a na smrt. Chtěl bych podmínky ulice, minimální pravidla a hodně krve. Teď zmlátím Costu a pak si znovu dojdu pro titul. Jestli chcete, můžete jeho rodině už pomalu začít kondolovat,“ prohlásil sebevědomý Američan, jehož slova zazněla v reportáži na ESPN.

Opomeneme-li všechny drsné predikce, k čemu by mohlo v boji mezi touto dvojicí dojít, pak je jasné, že nás bude čekat skvělá postojářská podívaná, na jejíž vysoký potenciál sází i sám šéf UFC Dana White. Ten již během propagace nadchl diváky, aby se připravili na možný nejlepší zápas večera.


Pro úplnou informaci si dodejme, že k bitvě mezi Seanem Stricklandem a Paulem Costou dojde 1. června na turnaji UFC 302 v New Jersey. O hlavní náplň galavečera se postarají Islam Makhachevm a Dustin Poirier.  


Další články