Sleduj nás

Pobodaný muž, ukradený Xbox a několik domlácených lidí! Takhle září Losene Keita mimo Oktagon MMA

Pobodaný muž, ukradený Xbox a několik domlácených lidí! Takhle září Losene Keita mimo Oktagon MMA
Nová akvizice lehké váhy organizace OKTAGON má za sebou pořádně temnou minulost. Black Panther Losene Keita si v posledních letech prošel několika soudními procesy, ze kterých ve finále resultoval nepodmíněný trest.

Vše začalo 17. března roku 2016, kdy se gang mladistvých delikventů vloupal do domu jistého padesátníka v Izgemu v západních Flandrách. Vyzbrojeni sekerou, nožem a pistolí na slepé náboje vylomili okno i vchodové dveře a s jedním členem na stráži začali „pečovat“ o majitele domu.

Soudce Wouter Haelewyn uvedl k případu následují. „Ten muž byl vyděšený, vůdcem celé akce byl Losene Keita.“ Postižený vyvázl se třemi zlomenými žebry a bodnými ranami. Gang se spokojil s trochou konopí, menším obnosem v hotovosti, hodinkami, telefonem Samsung a Xboxem.


Losene uznal svoji vinu, omluvil se postiženému a pokorně čekal na rozsudek, který mohl být v krajním případě až patnáct let natvrdo! Soudce byl velmi shovívavý a přihlédl k věku Keity i čistému rejstříku trestů. Nakonec si Black Panther odnesl 275 hodin prospěšných prací, což bylo nejvíce ze všech členů gangu.

Losene Keita je problémový chlapík


V klidu vydržel Keita pouze chvilku a do potíží se dostal znovu. Za pouliční rvačku, při které bránil svoji přítelkyni, jej soud poslal v nepřítomnosti na pět měsíců do chládku. Mladý Guinejec žijící v Belgii doplatil na nepřebírání pošty a ve chvíli, kdy jej při standartní kontrole policisté lustrovali, vyšel na povrch jeho nevyřešený prohřešek. V tu chvíli samozřejmě putoval do vězení v Ypres.

Losene Keita je v Belgii populární díky svému vztahu s Miss roku 2021 Kedist Deltour. Média si na zatčení jejího přítele samozřejmě smlsla a Losene si vyžral svoje hříchy z mládí až do dna. Nedávno se nadějný bijec upsal OKTAGONu na pět zápasů.


Doufáme, že jej rvačky a zlobení již omrzelo a nabídne nám jen kvalitní, sportovní výkony jako naposledy s Karolem Ryšavým. Na OKTAGONu 31 jej totiž čeká nebezpečný Rony Paradeiser, který si rozhodně nenechá vzít Xbox a hodinky tak snadno jako padesátiletý Belgičan.


Další články