Sleduj nás

Po konci v UFC se budu mlátit s YouTubery, jako jsou Jake Paul nebo KSI, odhalil McGregor

Po konci v UFC se budu mlátit s YouTubery, jako jsou Jake Paul nebo KSI, odhalil McGregorFoto: UFC

Boj je jeho vášní, že se od ní nebude moct oprostit ani po konci kariéry v UFC. Bohužel už ho ale neuvidíme v těch zápasech, které by měly úroveň.

Conor McGregor poslední dny opět zaplňuje přední stránky novin, neboť se čím dál více začíná mluvit o jeho dalším návratu. Sám legendární Ir potvrdil, že je připravený odložit svůj bohémský život stranou, jen aby všem lidem potvrdil, že na to stále ještě má.

„Vše bylo jenom o tom, než se mi zahojí noha. Byla to velice nešťastná zlomenina, a i když jsem se snažil vrátit dříve, tak mi vždy někdo domlouval, že to je s tou nohou velký risk,“ prozradil McGregor, proč se jeho návrat tolik protáhl. Jedni už si totiž mysleli, že to vzdává a na místo toho přesedlává na hereckou kariéru.


„Myslím si, že kdybych chtěl, mohl bych se věnovat už jenom natáčení, ale to není to, co chci. Narodil jsem se jako zápasník a v UFC mám ještě nedořešený byznys, který musím uzavřít. A až ho uzavřu, tak teprve začnu natáčet filmy a u toho si budu přivydělávat boxem s nerdama, jako jsou Jake Paul, Tommy Fury, KSI a další. Přijmu všechny tyhle kluky, co mě už léta vyzývají,“ usmíval se McGregor.

„Tommy mě vyzýval, když porazil Jakea Paula. Teď nedávno o mně znovu mluvil. Myslím si, že to bude skvělá zábava. Jsem tomu otevřený,“ přiznával pro SneekPeekTV zcela upřímně.


Na jednu stranu mluví Conor naprosto srozumitelně, na druhou stranu se nedokážeme zaručit, zdali nás pouze netahá za nos a tato slova nejsou jen součástí jeho prapodivné hry, kterých už v minulosti pár rozjel.

Dana White dokonce uvedl, že McGregora nepustí do zápasu, dokud neuvidí, že to se svým návratem myslí smrtelně vážně a dokud nezačne regulérní přípravu. Notorious by rád bojoval s Michaelem Chandlerem hned v červenci, a tak by zanedlouho měl začít tvrdě dřít.


Další články