Sleduj nás

Pirát o bitvě s Lohorém: Očekávám, že poskočím do elitní stovky. V čem cítí nebezpečí?

Pirát o bitvě s Lohorém: Očekávám, že poskočím do elitní stovky. V čem cítí nebezpečí?FOTO: OKTAGON MMA

Samuel Pirát Krištofič si od výhry nad Lohorém slibuje velké věci. Ví však, že zadarmo jí nedosáhne.

Co nevidět nám odstartuje první vyřazovací fáze pyramidy Tipsport Gamechangeru, přičemž jednu z dvojic budou slovenský „Pirát“ a francouzský „Da Killa Kid“. Oba borci mají na kontě shodně jednu výhru v řadě a oba bojovali o pás střední váhy Oktagonu. A oba rovněž podlehli Patriku Kinclovi.

Nyní se tato dvojice střetne proti sobě v duelu, který bude součástí turnaje Oktagon 40, jenž se koná 4. března v Ostravě. Vítěz nejenže postoupí do další fáze milionové pyramidy, ale navíc se i posune v žebříčku, čímž zvýrazní své místo ve světě. A to je něco, co si Krištofič nechce nechat ujít.


„Mám velkou radost, že jdu hned na úvod právě s Alexem Lohorém. Tabulkově i žebříčkově je vysoko postavený, takže když ho porazím, posune mě to třeba i do první stovky,“ dělá si Pirát zálusk na velký posun.

Ví však, že zadarmo nic nedostane, jeho soupeř se na něj dobře připraví. „Pokud se podívá na mé zápasy, tak bude vědět, že když jsem prohrál, tak to bylo pokaždé na zemi, soupeři mě prostě uváleli. Takže s tím určitě budu počítat, že mě i on může vzít na zem,“ hovořil.


Lohoré navíc svůj poslední zápas vyhrál na technické KO nad Matúšem Juráčkem. „Vím, že má dobrou zem, ale i KO sílu, tudíž se na něj musím dobře připravit,“ vyhodnotil Pirát ve svém streamu.


Další články