Sleduj nás

Lohoré překvapil, jak tvrdé měl údery! přiznal Matúš Juráček

Lohoré překvapil, jak tvrdé měl údery! přiznal Matúš Juráček
Jejich zápas patřil k tomu nejlepšímu, co turnaj OKTAGON 38 nabídl. Pro Matúše Juráčka se navíc jednalo o jasně nejtěžší zkoušku dosavadní kariéry.

I přes porážku se s ní Slávista popasoval se ctí, což ocenila i vyprodaná O2 arena, která jej vyprovázela potleskem. Nyní s odstupem několika dní Matúš přiznal, čím jej Alex nejvíce překvapil a zda by něco udělal jinak.

Nejtěžší možný soupeř si vyžádal i extrémně náročnou přípravu, kterou Juráček kromě domovského RPG absolvoval i ve slavném SBG.


Zkušenosti z Irska byly na výkonu Slávisty rozhodně znát. I když se většinu času musel pohybovat po obvodu klece a Lohoré jej neustále naháněl, zdálo se, že má zápas poměrně pod kontrolou a dokáže eliminovat tlak zkušeného Francouze.

„Nic bych neměnil, všechno se děje z nějakého důvodu a já udělal přípravu nejlépe, jak umím. Byl jsem v top formě, ukázal zlepšení a díky Alexovi a tomuhle zápasu budu ještě lepší,“ neměnil by Matúš i přes porážku nic zásadního.


Krizové momenty přišly pro českého bojovníka vždy na konci kola. Ten první ještě dokázal zvládnout a předešel fatálním následkům. Rozhodující okamžik se stal na konci třetí pětiminutovky, kdy Alex perfektně přečetl Slávistův pohyb a načapal jej pravým hákem.

https://twitter.com/i/status/1609785901458296833

„Byl jsem mimo, trefil to dobře a jak mě dodělával a já byl na zemi, tak jsem na chvíli ztratil vědomí. Rozhodčí Pavel Touš to ukončil dobře, já jsem ještě hrozně chtěl bojovat, ale už byl konec a v tom módu, v jakém jsem byl, mi to museli ještě chvíli vysvětlovat,“ popsal Juráček moment, kdy se snažil o wrestling s rozhodčím, který jej chránil před dalšími údery.


Alex se po porážce s Patrikem Kinclem vrátil do veltrové divize a dokázal, že v této kategorii je opravdu nebezpečným soupeřem.

„Překvapilo mě, že byly tvrdé i údery, od kterých jsem to nečekal. Měl fakt ránu, ale tlak mě nepřekvapil, to jsem čekal a myslím, že jsem si to dokázal ohlídat. Zápas rozhodla moje chyba, dělal jsem dokola stejnou věc, která fungovala, ale soupeř si jí všiml a využil toho,“ přiznal Matúš v rozhovoru pro Ruik, že s ním Da Killa Kid uměl svými údery otřást.

Francouzský bijec se touto výhrou nominoval do turnaje Gamechanger a stejné přání vyslovil nyní i Juráček. Zda jej vedení organizace vyslyší a uvidíme jej v pyramidě o milion euro, to se dozvíme v průběhu příštích týdnů.


Další články