Sleduj nás

Pirát chtěl v Bratislavě zaskočit za zraněného Čepa, OKTAGON ale jeho přání nevyslyšel. Navíc pro něj nezbyl ani lístek do haly

Pirát chtěl v Bratislavě zaskočit za zraněného Čepa, OKTAGON ale jeho přání nevyslyšel. Navíc pro něj nezbyl ani lístek do halyFOTO: OKTAGON MMA

Oblíbený slovenský bijec se na Bratislavském turnaji nepředstaví. I přes intervenci u vedení organizace má Pirát smůlu a podle posledních informací jej čeká extrémně nepříjemný německý bijec.

Vlasto Čepo a Pirát Krištofič jsou již roky takřka nerozlučnou dvojkou. Nic na tom nezměnilo ani finále turnaje Underground, které svedlo oba kamarády proti sobě. I když se Pirát chvilku vztekal, nakonec svému soupeři pogratuloval k vítězství a nyní jsou si oba borci opět oporou.

Naposledy se Krištofič projevil jako věrný druh ve chvíli, kdy Vlasta začal vyzývat Ole Magnor. Pirát norského bojovníka odkázal do patřičných mezí a nabídl se na kamarádovo místo. Stejné gesto přišlo i o měsíc později, když se Čepo zranil před turnajem OKTAGON 47.

„Měl jsem o ten zápas místo Vlasta zájem. Nabídl jsem se Ondrovi i Palovi, že zaskočím za svého parťáka, ale přišla mi odpověď, že se jim tam nehodím. Ten zápas jim tam prý nedává smysl, takže i přes mojí velkou touhu na stadionu Ondřeje Nepely nebudu. Je to škoda pro mě i moje fanoušky. Život ovšem píše místy i smutné příběhy,“ popsal Pirát svoji touhu změřit síly s Egypťanem Samim na svém Instagramu.

Další ránu utrpěl ve chvíli, kdy se pokusil sehnat od vedení organizace lístky, protože chtěl turnaj navštívit alespoň jako divák. Bohužel si vzpomněl pozdě a jediné vstupenky, které zbyly, by jej usadily na velmi neatraktivní místa u střechy haly. Slovenský bijec tak dá tentokrát přednost domácímu promítání, při kterém mu bude dělat společnost manželka.


“Že se nedostanu jako zápasník na turnaj Oktagonu, to bych nikdy neřekl, ale musí se to brát, jak to je. Trochu jsem to podcenil a řekl jsem si o lístky pozdě. Už je to velká firma, vlaatně takový kolos, který musí frčet přesně podle pravidel,” okomentoval situaci pro Top-Fight.cz

Fanoušci se tak se svým idolem na bratislavském turnaji nesetkají, ale pomalu se mohou začít těšit na Pirátův další zápas. Ten by podle dostupných informací měl přijít do konce roku a jako soupeř se rýsuje rozjetý Němec Engizek.

Kerim má sice v OKTAGONu jen jednu výhru, ale ta jej vystřelila až na čtvrté místo v žebříčku střední váhy. Engizek se má utkat s bijcem, který figuruje nad ním a tam je kromě zraněných Čepa a Peňáze už šampion Kincl a právě Pirát. Atraktivní bitva bude dost možná ozdobou listopadového turnaje v Kolíně nad Rýnem.Další články