Sleduj nás

Pereira: Hill má velké řeči, ale v postoji se mě bude bát jako Procházka. Ne každý ustojí mé rány

Pereira: Hill má velké řeči, ale v postoji se mě bude bát jako Procházka. Ne každý ustojí mé rányFOTO: UFC

Alex Pereira reaguje na sebevědomé řeči bývalého šampiona Jamahala Hilla, že si s Brazilcem hravě poradí.

Alex je novým vládcem divize polotěžké váhy, ale pořád se mu od několika lidí nedostává respektu, který cítí, že si právem zaslouží.

Dlouhá léta bojoval ve střední váze, teď se vydal o hmotnostní kategorii nahoru a už si zde připsal dvě výhry. Právě ta druhá, která přišla nad českým samurajem Jiřím Procházkou, měla dokázat, že je Alex regulérním šampionem a lidé typu Hilla by jeho kvality neměli snižovat.


„Poslouchám Jamahala a přijde mi neuctivé, jak se o mně baví a jak se naparuje. Jsem v UFC sice kratší dobu než on, ale už teď jsem porazil více kvalitních soupeřů. Porazil jsem bývalé šampiony a utnul jejich mnohdy dlouhé vítězné šňůry. Tím, že jsem porazil Jana Blachowicze a potom uspal Jiřího Procházku, jsem potvrdil, že jsem pravým šampionem i legitimní hrozbou pro kohokoliv,“ uvedl Pereira na svém YouTube kanálu.

Jamahal Hill má už teď od UFC přislíbenou titulovou bitvu, ke které dojde někdy koncem jara v příštím roce. Navíc hovoří o tom, že Alexe porazí v jeho oblíbené disciplíně – postoji.


„To jsou jen alibistické kecy,“ odpálkoval jej hned Pereira. „Mluví sice o tom, že se mnou bude bojovat v postoji, ale při první možné příležitosti se to pokusí vzít na zem. Možná má základy v kickboxu, ale do přestřelky se mnou nepůjde. Blachowicz, ale i Procházka – tihle lidé jsou všichni stejní. Když cítí, že ztrácí, tak to tahají hned na zem. Proto nevěřím ničím slibům,“ poznamenal, čímž se svým způsobem opřel i do českého borce, který se netradičně na své bojové poměry proti Pereirovi pokusil zapojit svoji zem.

„Je to tím, že přináším do této hry nové aspekty. Rychlost, síla, přesnost. Moje generace byla vychována v jiném duchu. My o boji nežertujeme, jako to dělá spousta kluků nyní. Jamahal je jedním z nich. Proto nevěřím tomu, že by se mnou vydržel v postoji. Ale nebojte se, budu na něj připravený,“ vzkázal svým fanouškům.


Další články