Sleduj nás

Pavel Novotný: Stáhl jsem si film Rocky 4 a podle něho teď trénuju. S Bejrem v září vytřu podlahu!

Pavel Novotný: Stáhl jsem si film Rocky 4 a podle něho teď trénuju. S Bejrem v září vytřu podlahu!Foto: Clash of the Stars

Opět je tu ta vidina, že si starosta Pavel Novotný navleče rukavice a na pár okamžiků se stane bojovníkem.

Aleš Bejr je možná znám svými „psychopatickými“ sklony, ale ani on nemohl zůstat zticha, když slyšel Pavla Novotného, jak se mnohokrát nevybíravě vyjadřuje. Slova o tom, jak si Češi zaslouží válku či jaký osud čeká Slováčkovou, by si zasloužila nějaké potrestání. A když se Aleš dozvěděl, že Novotný je nyní ve spojení s Clashem, tak si dal tu cestu do Ostravy, kde mu chtěl osobně domluvit.

Psychopat vyjel v sobotu vpodvečer na turnaj Clash 8 do Ostravy, kam byl Novotný pozván jako host. Když ale dorazil na místo, žádný starosta Řeporyjí se nikde nenacházel. Ba co víc, údajně si vypnul i telefon, takže jej nemohl kontaktovat ani nikdo z vedení Clashe.

Aby tu dlouhou cestu nejel zbytečně, napadl naštvaný Aleš alespoň moderátora Jakuba Jíru, se kterým rovněž nemá zrovna dobré vztahy. Následně byl z haly vyprovozen a záhy se starosta vynořil... Jakáto náhoda...

„... Já jsem přijel pozdě. Ahoj, Ostravo!“ uvedl se Novotný před zaplněnou halou, jíž přivítal ohromným bojovým pokřikem.


„Aargh! Viděl jsem, co tu udělal Aleš Bejr (jak napadl Jíru) a bylo to nehodný Ostravy!“ mluvil směrem do publika a samozřejmě také i k Bejrovi, který už byl tou dobou na cestě domů do Pardubic. Pakliže se s ním chtěl vidět, měl se objevit o pár minut dříve.

„Pavle!“ vzal si slovo moderátor Jakub Jíra Máme tu jedno oznámení, který je spojený s Clash of the Stars 9, tak to řekneme rovnou… Ty jsi to viděl. Rozzlobilo tě to?“ ptal se starosty. 

„Nelíbilo se mi, že Aleš použil jméno té holky (patrně Slováčkové). To jsem jako nečekal, že udělá,“ odvětil Novotný, načež mu Jíra vstoupil do řeči s obří zprávou.


„Chtěli bychom oznámit, že se Pavel Novotný utká s Psychopatem Bejrem na Clash of the Stars 9 v září! Pavel už trénuje, on se připravuje již několik let, protože se prostě udržuje v kondici. Je to tak, Pavle?“

„Já jsem si stáhnul film Rocky 4 a podle toho teď trénuju a nemám rád, když se říká, že něco bylo domluvený. Já s Bejrem vytřu v Praze podlahu stylem, na který tady ta show nezapomene. Nezapomene!“ slíbil Novotný, jehož slovům ohledně zápasu se dle předchozích zkušeností nedá příliš věřit. Přesto je možné, že Clash i díky své bohaté základně fanoušků a beznadějně vyprodaným arenám může držet nějaké trumfy. Uvidíme. 


Další články