Sleduj nás

Patrik Záděra: Chci odvetu se Sivákem! Rád ho přivítám v mém teritoriu

Patrik Záděra: Chci odvetu se Sivákem! Rád ho přivítám v mém teritoriuFoto: Real Fight Arena

Střelec, který se nevyhýbá žádné výzvě a dokáže porážet i kvalitní zahraniční soupeře. Patrik Záděra je bojovník na vzestupu, kterého se rozhodně vyplatí sledovat. Nejbližší možnost bude mít již tento víkend na turnaji RFA 16, kde se hvězda Spejbl Gymu střetne s nebezpečným Polákem.

Gratulace k výhře v Liberci. Už jsou všechny šrámy zahojené?

Ze zápasu se Srbem Jakšičem jsem úplně ready na další fight. Nic mě nebolí a jsem na 100 % připravený. Bude válka v sobotu.


Miloš Jakšič se ukázal jako pořádně tvrdý oponent, překvapil Tě něčím kromě toho, kolik vydržel?

Asi mě nepřekvapil ničím, pouze tím, že fakt vydržel unést ten tlak, co jsem do něj rozjel od prvního kola.


O víkendu Tě čeká zápas na turnaji RFA, co víš o svém soupeři a jaká bude strategie?

Soupeř na RFA je Polák, takže si myslím, že to bude tvrďák a nedá mi to zadarmo, takže předvedeme krásnou bitvu.

Pod stejnou organizací ses utkal s Vaškem Sivákem, a že to byla šílená válka. Nemyslíš, že je čas na odvetu, ale tentokrát s plným kempem a v malých rukavicích?


Samozřejmě, že bych odvetu přivítal, podle mě by to chtělo vidět hodně lidí, i když se momentálně mluví spíše o zápasu Růžička - Sivák. Ale jak jsem několikrát řekl, nepřemýšlel bych a vzal to ihned. Akorát už by to bylo v mých pravidlech a v mé váze. Minule to bylo vše podle Vaška. Teď, když chodí v malých v KSW, tak ať jde on se mnou v malých a věřte, bude to jiný boj. I ten první nebyl spatný, ale bral jsem to na short notice v 66 kilogramech. Po plné přípravě a ve váze do 70 kilogramů v malých rukavicích jsem připraven. To je moje teritorium!

V médiích je poslední měsíce hodně propíraný tvůj kolega z gymu Tadeáš Růžička. Nyní ho čeká zápas v boxu bez rukavic na akci Valhalla, není to zbytečné riziko? Šel bys do něčeho podobného taky?

Tadeáš teď bere každý zápas, co mu přijde, a na Valhalle jdou v malých rukavicích, což je jeho svět a nepochybuji. Předvede krásný zápas, který také vyhraje. A ano, ve Valhalle mi nabízeli zápas, jenže bez rukavic... Podle mě je to opravdu velké riziko zranění. Chci se orientovat více na sport. Ale nikdy neříkej nikdy.

Poslední otázka směřuje k Tvému novému sponzorovi. Stal ses součástí Ego Combat Teamu, který už reprezentují takové hvězdy, jako jsou Vémola, Kozma nebo Sivák. V čem může být tato spolupráce prospěšná?


Ego Combat je momentálně asi nejlepší značka na našem trhu a jsem rád, že mohu být mezi těmi nejlepšími jmény.

Kde by ses chtěl v nejbližší době vidět?

Přes Martina Wodeckiho jsem se dostal do RCC, kde bych v budoucnu určitě chtěl pokračovat dál, protože si myslím, že tato organizace je pro mě budoucnost.


Další články