Sleduj nás

Patrik Kincl: S Novotným se občas pošleme někam, ale pak si to umíme vyříkat

Patrik Kincl: S Novotným se občas pošleme někam, ale pak si to umíme vyříkatFoto: OKTAGON MMA

Již dnes čeká Patrika Kincla jeden z nejtěžších soupeřů jeho dosavadní kariéry. Vše navíc komplikuje zlomená očnice, která se tak tak stihla zahojit, kvůli čemuž hrozí obnova vážného zranění.

Váhu zvládl Patrik jako vždy na jedničku. Navíc se vzhledem k jeho dobré náladě zdálo, že se tentokrát ani moc netrápil, a to přesto, že si přes Vánoce hodně povolil opasek a popustil výjimečně uzdu obžerství.

„Kvůli tomu zranění jsem přes svátky trošku zaprasil, ale ke konci roku už mi trochu samotnému vadilo, že se nestarám o to, co mám na talíři. S novoročním předsevzetím jsem si zase nastavil pravidla,“ přiblížil „Inspektor“, kdy opět nastolila vládu tvrdá disciplína.


Polák Wawrzyniak uspěl na vážení také, a tak nic nebrání tomu, aby jejich souboj byl sjednocujícím duelem o titul střední váhy. Pro Kincla se navíc jedná o poslední zápas před vypršením kontraktu s Oktagonem, takže motivace udržet se na trůnu je dvojnásobná. Vyjednávací pozice jedničky organizace by totiž byla úplně jiná a Ondřej Novotný by musel sáhnout hlouběji do kapsy, aby Patrika udržel.

„S Ondrou Novotným se bavím byznysově. Myslím, že jsme v pohodě. Občas máme nějaké vlny, každý jsme jiný, něco se nám nelíbí. Ale jsme schopní, když to řeknu otevřeně, se poslat do prd*le a pak si to vyříkat, dát si oběd, podat ruku,“ prozradil Patrik deníku Sport.


„Inspektor“ je nyní na vrcholu a ve čtyřiatřiceti má před sebou ještě hezkých pár let aktivní kariéry. Již teď ovšem tuší, že i jeho čeká odchod do sportovní penze. Plán je tedy jasný, kromě trenérské činnosti zvítězit v loterii a mít v zádech příjemných pár set milionů.

„Ideální by bylo vyhrát euro-miliony, hlavní jackpot,“ prohlásil Patrik s úsměvem na tváři, ale poté pokračoval již ve vážnějším tónu.

„Pak už by se mohl naplno věnovat trenéřině, což je něco, co mě taky baví. Rozvíjet náš projekt, který by chtěl dostat MMA k dětem na základku. Vnímám, že dětský sport začíná být vážný problém.“Další články