Sleduj nás

Patrik Kincl nastínil, za jakých okolností přijme odvetu s Vémolou. Trumfy drží Novotný se svou štědrostí

Patrik Kincl nastínil, za jakých okolností přijme odvetu s Vémolou. Trumfy drží Novotný se svou štědrostíFOTO: OKTAGON MMA

Není to stále tak dávno, co se Karlos Vémola dožadoval odvety s Patrikem Kinclem. Ten by jeho volání i vyslyšel.

Ještě před soubojem s Pirátem Krištofičem si Terminátor hodně věřil. S dominantním KO za zády nad Pavolem Langerem dělal ramena a dožadoval se odvety, nebo spíše lépe řečeno trilogie, s Patrikem Kinclem, který ovšem nabídku Vémoly i Oktagonu smetl ze stolu.

Následně Vémola prohrál s Krištofičem, čímž se mu vrátilo to KO, jež dal Langerovi, a hned bylo všem jasné, že jakékoliv završení příběhu s Patrikem Kinclem již nedává smysl. A kdyby se o něj přeci jen někdo chtěl pokoušet, bude ho to stát pořádný majlant.


„Co se týče odvety s Vémolou, je to, myslím si, pasé. On prohrál s Pirátem, kterého jsem já porazil, a tím pádem je to uzavřený příběh. Samozřejmě je ale možné, že za mnou ještě přijde Oktagon a řekne mi ‚Hele, Paťas, tady máš letadlo, tady vilu u moře‘, tak potom by to dávalo smysl. Ale jinak jsem si to v sobě již uzavřel,“ sdělil Kincl serveru eXtra.cz.

Opravdu jen málokdo očekával, že Vémola podlehne Krištofičovi. Zejména, když byl po říjnovém vystoupení v Bratislavě politý živou vodou a chtěl svou novou motivaci přetavit v další mistrovskou jízdu do střední váhy, kde měl v úmyslu získat titul a rozloučit se s kariérou coby jako „double champ“. To se teď už jen tak nestane a kdo ví, zdali Terminátor bude mít po červnu vůbec nějaký opasek.


Co Karlos prohrál s Pirátem, výrazně se zvýšil jeho kurz pro odvetu s Attilou Véghem, s nímž se střetne 8.6. v pražském Edenu. Má to být derniéra jeho profesionální kariéry, do které po dlouhé době vstoupí jako papírový outsider. Karlos by se nerad loučil s dvěma prohrami v řadě, ale faktem zůstává, že nikdo vůbec netuší, co od něho po těchto kolísavých výkonech můžeme ještě očekávat.


Další články