Sleduj nás

Osud Khabiba byl odhalen! Chystá se konec kariéry, nebo se vrátí k obhajobě?

Osud Khabiba byl odhalen! Chystá se konec kariéry, nebo se vrátí k obhajobě?

Poté, co Khabibův otec Abdulmanap Nurmagomedov podlehl následkům koronaviru, se vůbec nevědělo, zdali se s šampionem znovu uvidíme v boji, nebo jestli pověsí rukavice na hřebík. Manažer Ali Abdelaziz však přišel se zprávou, která by alespoň částečně mohla potěšit Orlovy příznivce.

„Khabib se ještě nechystá do důchodu. Má před sebou nějaké cíle, které by rád naplnil. Uvidíte se s ním někdy ke konci roku,“ řekl během streamu pro TMZ Sports manažer Ali Abdelaziz.

Jindy neomylný šampion divize lehké váhy se tak zjevně neobjeví na turnaji UFC 253 (19. září), jak bylo původně v plánu, nýbrž o něco později. Navíc si poprvé bude muset stoupnout do nitra oktagonu bez otcovy rady, která by jej jako kolikrát v minulosti motivovala k vítězství.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

white_khabib_gaethje

„Každý rozumí tomu, jak si byli Khabib a Abdulmanap blízcí. Je to ohromná ztráta. Přišli jsme o námi blízkého a velice důležitého člověka. Musíme si ale pochválit přístup UFC, zejména Dany (Whitea). To, jak se s námi celou dobu snažil komunikovat, bylo ukázkové… Khabib je momentálně zlomený, ale v samotném závěru bude chtít naplnit otcův odkaz,“ pokračoval Abdelaziz.


A následně se už jenom zaměřil na Orlova příštího soupeře. „Jsme si vědomi, jak je Justin Gaethje dobrý. Všichni jsme viděli, co udělal s Tonym Fergusonem. Donutil ho vypadat jako naprostého amatéra. Čeká nás ohromný zápas dvou nejlepších lehkých vah současnosti,“ uzavřel s tím, že se máme na co těšit.


Další články