Sleduj nás

Organizace I Am Fighter startuje nový projekt Streetfighter: Informace, výsledky a živý přenos online

Organizace I Am Fighter startuje nový projekt Streetfighter: Informace, výsledky a živý přenos online
Po velkém úspěchu OKTAGONu Underground se podobným směrem vydává i další česká organizace I Am Fighter. Osvědčený pyramidový systém, který maximálně prověří všechny bojovníky, otevře své brány již tento pátek.

Deset turnajů během deseti týdnů ve třech váhových kategoriích, tak se dá ve zkratce popsat to, co nás čeká na kanále O2 TV Sport. Amatérští MMA bojovníci se střetnou ve váze do sedmdesáti, pětaosmdesáti a nad pětaosmdesát kilogramů. Do turnaje se mohl přihlásit úplně každý, kdo splňoval zdravotní podmínky a poslední selekce čekala na samotné organizátory celé akce.NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Nakonec dostalo šanci dvaatřicet borců v každé váhové divizi. O účelu celého projektu nejlépe vypovídají slova jednoho ze zakladatelů I Am Fighter Petra „Pína“ Ondruše. „Chceme odprezentovat amatérské MMA tak, aby konečně zajímalo také širší veřejnost. Amatérské MMA turnaje se totiž dosud ani nevysílaly v televizi, což je škoda s ohledem na to, že většina elitních amatérů je často lepších než polovina profíků. Navíc prezentují naši zemi po celém světě na různých turnajích a šampionátech.“

Ti nejlepší z jednotlivých kategorií se mohou těšit na zajímavou cenu, která je může posunout v cestě za kariérou profesionálního bojovníka. „Vítězové vyhrají zaplacený čtrnáctidenní kemp v American Top Teamu v chorvatském Záhřebu a možnost zápasit na velkém turnaji I Am Fighter v příštím roce,“ navnadil přihlášené Ondruš.
Streetfighter: Fight card a livestream živě

Streetfighter: Fight card a livestream živě


Aby měly bitvy pravou pouliční atmosféru, nebude se turnaj odehrávat v hale, ale v podzemních garážích OC Šestka. Pravidla jsou také malinko rozdílná než u klasického MMA. Souboje proběhnou na speciálním povrchu o průměru šest metrů s možností použití tzv. zápasnické obuvi. Zápasy budou vypsány na 3×3 minuty bez bodování, vyhrát se tak dá K.O., T.K.O., či vzdáním soupeře. V případě, že se tak nestane, následuje pětiminutový extraround, který se bude jako jediný bodovat.

Uvidíme, jak vysokou kvalitu přinesou přihlášení, ale zajímavost se novému projektu jistě nedá upřít.

Další články