Sleduj nás

Ondřej Novotný: Zažíváme zlaté časy, milion nebo dva v rozpočtu nejsou už ani poznat!

Ondřej Novotný: Zažíváme zlaté časy, milion nebo dva v rozpočtu nejsou už ani poznat!Foto: OKTAGON MMA

Momentálně sklízí plody své dlouholeté práce. Ondřej Novotný je se svým partnerem Pavolem Nerudou v pozici, kdy by si mohli dát nohy nahoru a jen se kochat svým úspěchem. Nic podobného ale od majitelů Oktagonu nečekejte. Mají v plánu ještě větší věci, než si umíte představit.

Před turnajem v Ostravě bylo poměrně velké téma, že se lístky na našlapaný galavečer neprodávají tak snadno jako v minulosti. Šéf Oktagonu se dokonce vyjádřil v tom stylu, že Ostrava se dalšího žluto-černého zážitku hned tak nedočká. Situace nakonec nebyla tak kritická, jak se podle předprodejů zdálo, ale stejně se Novotný odhodlal ke kroku, který dříve odmítal a u konkurence kritizoval.

„Lístků se nakonec prodalo mnohem více, než se čekalo. Ty poslední dva týdny to jelo skvěle. Abychom dali věci do pohybu, věnovali jsme nějakých sedm set lístků našim partnerům, což normálně neděláme, ale bylo by mi líto, pokud by se Ostrava nezaplnila, protože ti lidé si to zaslouží. Přiznávám, že je pro mě cennější, pokud máme plnou halu, než když nám chybí jeden až dva miliony z prodejů,“ nastínil Ondřej aktuální ekonomickou situaci v rozhovoru, který poskytl iDnes.

Následně prozradil, že peníze již pro něj absolutně nepředstavují motivaci. Oktagon je nyní tak rozjetý stroj, který se valí setrvačností z kopce, že se na něj movití investoři a potenciální partneři lepí sami. Novotný s Nerudou by mohli už jen ležet na pláži, ale raději vydělané peníze použijí k rozvoji žluto-černé značky.

„Zažíváme zlaté časy a nezáleží mi na tom, zdali mi někdo věří nebo ne. Pokud bychom s Palem chtěli, tak si stavíme baráčky a zisk si necháváme, jenže my ty peníze investujeme dál, je to pro nás dobrodružství. Nemáme potřebu se hádat nebo s někým soutěžit, nemáme ego, peníze dokážeme vydělat i mimo Oktagon. Peníze nejsou motorem. Kdybyste jenom věděli, jaká čísla děláme v zahraničí a jaké firmy s námi chtějí navázat spolupráci... Až si s Palem říkáme, jaký život to žijeme.“Další články