Sleduj nás

Oliveira? Vůbec to není dobrý wrestler, snadno bych ho přejel, pociťuje Makhachev

Oliveira? Vůbec to není dobrý wrestler, snadno bych ho přejel, pociťuje Makhachev
Islam Makhachev tuší, že si výhrou nad Bobbym Greenem zajistí boj o titul.

Ještě nevíme, zdali mu tato výhra skutečně bude stačit a zdali kartami nezamíchá takový Conor McGregor, ale Makhachev ze své pozice, která může čítat už deset výher v UFC v řadě, věří, že na boj o pás nikdo nemá větší právo.

S tímto by tedy souvisela i bitva s potenciálním šampionem lehké váhy, kterým buďto zůstane Charles Oliveira, anebo jej sesadí Justin Gaethje. V obou případech by si Makhachev údajně uměl najít vítězný recept.


„Kdybych se střetl s Oliveirou, vůbec by to pro mě nebyl náročný fight, jak se mnozí domnívají. Ten člověk vůbec nemá žádný wrestling, což znamená, že bych si s ním mohl dělat vše, co bych jenom chtěl,“ hlásí ruský borec.

„O jeho jiu jitsu dovednostech nepochybuji, ale zase nedisponuje ničím jiným, co bych už dávno nezažil například při tréninku. Jsem si jistý, že bych ho velmi snadno stáhl na zem a tam ho kontroloval,“ vyslal Islam jasný signál na tiskové konferenci.


A podobně to vidí i u Justina Gaethjeho. „Justin má explozivní povahu a skvělý defenzivní wrestling. Ale sami jste viděli třeba i u Khabiba, že když tohoto člověka dostanete na zem, jeho grappling je nulový. Myslím si, že bych ho donutil odklepat stejně rychle,“ cítí.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články