Sleduj nás

Oktagon - Mikulášek Václav - Zuzák Branislav

Oktagon - Mikulášek Václav - Zuzák Branislav

Bohumínský gangster Václav Mikulášek je vždy zárukou atraktivní podívané. Tentokrát by mělo být o zábavu postaráno na sto procent, protože na druhé straně klece bude stát mladá slovenská naděje Branislav Zuzák.

Ten má zatím dokonalý rekord tří výher s nulou porážek. Dvě třetiny vítězství pak po rozhodnutí bodových rozhodčích a jednou vyhrál submisí. Zatím nejtěžší prověrkou byl určitě Mikuláškův týmový parťák Hošek, kterého Zuzák porazil na OKTAGONu 9 na body.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Václav Mikulášek má nyní negativní bilanci čtyři výhry a pět porážek, kdy 75 % vítězství získal knockoutem. Největší slávu mu přinesla vyhrocená Bitva o Ostravu, která proběhla na OKTAGONu 11 a ve které Mikulášek zdolal rivala Rašku submisí již v prvním kole. Dalším soupeřem, kterého mu Ondřej Novotný nadělil, byl na OKTAGONu 13 Milan Datělinka. Tento fotbalový chuligán se ukázal jako příliš velké sousto a Mikuláška ukončil za osmdesát vteřin TKO.

I přes horší bilanci je pro nás favoritem zkušenější z obou bojovníků, tedy Mikulášek. Zuzák se nechal zatáhnout do psychologických her, které Václav na své soupeře rozjíždí a zdá se, že na podobnou mentální válku ještě není připravený. Mikulášek by měl mít i silovou výhodu. Věříme, že zkušenosti a rváčský styl Mikuláška bude slavit úspěch a vsadíme si na něj v kurzu 2.05.Další články