Sleduj nás

Oktagon - Krištofič Samuel - Gonzalez Fernando

Oktagon - Krištofič Samuel - Gonzalez Fernando

Samuel Pirát Krištofič patří mezi bojovníky, kteří rozdělují fanoušky MMA, půlka jej miluje, druhá nesnáší. V Bratislavě každopádně bude mít domácí publikum na své straně a po dvou porážkách v řadě by potřeboval nutně vyhrát.

Jenže soupeře má více než zdatného. Rodilý Brazilec, reprezentující Švédsko, Fernardo Gonzalez má bilanci (9-2) a preferuje především boj na zemi (pět výher), což není zrovna Pirátova doména. V posledních duelech s Kozmou (titulový ve welteru) i Polákem Siwym se slovenský bijec marně bránil takedownům a také tentokrát se boj dostane na zem. Gonzalez zápasil naposledy vloni rovněž v rámci Oktagonu, když dokázal porazit s přehledem Gábora Borároše. Kromě boje na zemi ale umí Gonzalez i trefit v postoji, standup trénuje s absolutní špičkou. Na Brazilce je navíc Gonzalez hodně vyrovnaný a nenechá se unést emocemi. Pirát se pokusí Gozaleze v oktagonu rozhodit, a to včetně předzápasové „trash talku“, nicméně na komplexního soupeře to stačit nebude.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Vsadit u Fortuny a vybrat peníze zdarma!Další články