Sleduj nás

Oktagon je skvělá organizace, takové peníze jinde nedostanu, pochvaluje si Apollo Silva

Oktagon je skvělá organizace, takové peníze jinde nedostanu, pochvaluje si Apollo Silva
Apollo Silva se po zahraniční zkušenosti v PFL vrací opět do OKTAGONu, kde ho už tento víkend bude čekat duel s Bojanem Veličkovičem.

Apolla domácí fanoušci dobře znají. Ještě loni v květnu na domácí půdě bojoval s šampionem Davidem Kozmou, kterému v samotném závěru podlehl na body. Své zkušenosti, které mimo jiné čítají i angažmá v UFC, se následně pokusil prodat v americké PFL, kde opět prohrál na body.

Nyní tedy nastává okamžik pravdy. Pokud má mít šestatřicetiletý fighter s brazilskými kořeny ve své kariéře ještě nějaké vrcholné cíle, potřebuje si nutně na konto připsat výhru. O to se pokusí znovu pod taktovkou OKTAGONu, kde ho opět nebude čekat žádná snadná zkouška. Zato aspoň pořádně výnosná.


apollo silva Apollo Silva

Apollo Silva chválí Oktagon MMA!


„OKTAGON je skvělá organizace. Jsem rád, že tam mohu bojovat a ukázat fanouškům své různé schopnosti. Co se liší, jsou výdělky! Ale myslím, že to, co jsem předvedl, byly skvělé zápasy a super zábava, takže si myslím, že si za to zasloužím dostávat slušné peníze,“ prozradil Silva, který tak vyzdvihl platovou politiku tuzemského MMA velikána.

Za soupeře mu je však zvolen Bojan Veličkovič, což není snadné sousto. Z ryze toho papírového hlediska zde máme dva naprosto vyrovnané fightery. Bookmakeři na oba borce dokonce vypsali stejné kurzy.


„Myslím, že můj soupeř je skvělý bojovník. Má zkušenosti a ve Frankfurtu předvedeme pěkný zápas,“ reagoval Apollo stručně pro server kaocko. Hlavní překvapení si patrně skrývá až na samotný zápas, kterého se dočkáme 16. října v Německu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články