Sleduj nás

Oktagon: Ďatelinka Milan vs. Salčák Pavel

Oktagon: Ďatelinka Milan vs. Salčák Pavel
Za tenhle kurz se rozhodně vyplatí zkusit Salina! Jedná se o souboj dvou postojářů, kde se počítá s tím, že Datelinka je lepší na zemi. Ale v jeho zápasech jde jasně vidět, že na zemi bojovat nechce.

Pokud vezmu v potaz jeho vystoupení: šťastná výhra s Kubou Bělem, na plné čáře prohra s Bartlem (postojář, který nikdy nechtěl bojovat na zemi), výhra se Sopovem (8-9), výhra s Lejskem (5-8) a naposledy na plné čáře prohra s Kisičem (4-0).

Ďatelinka má problém s kondicí a motivací do zápasu, co je vidět v každém jeho zápase a je o něm známo, že nemá ani zdaleka tak tvrdé tréninky jako borci na této úrovni. Teď do toho měl nějaké osobní problémy, rok nezápasil, musel shánět nové sponzory.

Salin trénuje v jednom z momentálně nejlepších gymů v ČR - REINDERS MMA, kde spáruje s borci jako jsou Petrášek, Martínek a další z české špičky, kteří dochází spárovat právě do Reinders gymu.

Salin to má 1-3, ale všechny zápasy měl s velice těžkými soupeři. Zde bych viděl šance obou 50/50, možná bych lehce favorizoval Salina. Rozhodně bude v lepší kondici a bude lépe takticky připravený.

Další články