Sleduj nás

Oficiálně! Muradov míří do Brazílie, kde ho čeká nejtěžší zkouška kariéry

Oficiálně! Muradov míří do Brazílie, kde ho čeká nejtěžší zkouška kariéry

Jméno Macha Muradova začíná v UFC už pomalu svítit, a pokud se mu podaří překonat i další zkoušku, tak se rozsvítí ještě jasněji. Na uzbecko-českého bijce čeká bojovník, jemuž v žebříčku střední váhy patří čtrnácté místo!

Makhmud Muradov (24-6-0) se už potřetí vžije do role náhradníka, jenž naskočí do bitvy kvůli zranění soupeře. Na UFC Fight Night 170, co se koná 14. března v Brazílii, vystřídá Brada Tavarese a utká se s tamní hvězdou Antoniem Carlosem Jr. (10-4-0).


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Proti Machovi bude působit vyhlášené brazilské publikum, které požene dopředu svého borce. Držitel černého pásku v jiu-jitsu Antonio Carlos je nejenom jistou zárukou kvality, ale zároveň i zárukou pořádného testu zkušeností. Na svém kontě totiž má 8 výher submisí, které jsou bezpochyby jeho největší zbraní.

Muradov si s výběrem soupeře nikdy nedělal hlavu. Vždy říkal, že přijme toho, na koho UFC ukáže. Nyní má před sebou mimořádnou příležitost, jak zaútočit na vrchní mety žebříčku. Pokud by vyhrál, dozajista by příště dostal někoho už z první desítky, ne-li dokonce ze samotné špičky.


Ačkoliv se místa na turnaji stále zaplňují, tak to vypadá, že se s Machem v rámci UFC vůbec poprvé uvidíme na hlavní kartě. Tu zpravidla sleduje ještě více lidí a nám nebude chybět jako vždy na stanici Nova Sport 2.


Další články