Sleduj nás

Odveta Wildera s Furym je téměř potvrzena! Promotér odhalil, kdy by k opakované bitvě mělo dojít

Odveta Wildera s Furym je téměř potvrzena! Promotér odhalil, kdy by k opakované bitvě mělo dojít

Jak si oba dva zápasníci po duelu 1. prosince slíbili, tak by se co nevidět mělo i stát. Odveta mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem pomalu dostává svou reálnou podobu.

Odveta mezi Tysonem Furym a Deontayem Wilderem

„Snažíme se dát věci co nejrychleji do pohybu,“ pravil manažer a promotér britského bojovníka, jenž během prvního duelu se svým americkým protějškem utržil dva knockdowny, po nichž se v obou případech dokázal postavit zpátky na nohy a dojít si pro remízu.


„Skvělá zpráva je, že si každý přeje odvetu. Jak fanoušci, tak především i zápasníci,“ pokračoval Frank Warren. „Místo konání zatím není určeno, ale vypadá to zase na Ameriku - přesně tam, kde jsou peníze,“ dodal anglický byznysmen, co nezapomněl podotknout, že potenciální datum konání bude odhaleno v následujících dnech, potažmo týdnech. Se vší pravděpodobností však někdy na jaře.

Své hodnocení k odvetě přidal i Tyson Fury: „Líbí se mi myšlenka dubnové odvety a domácího prostředí, možná právě v Manchesteru, ale ve skutečnosti je jedno, kde se to odehraje. Jsem schopný kvůli tomu i letět i do Austrálie, opravdu je mi to jedno.“


Při své cestě za znovuzrozením hodlá porazit jen ta největší jména. Wilder by měl být první. „Já jsem pravý šampion těžké váhy. Nepotřebuju k tomu nějaký titul, abych to věděl. Doufám, že si užiju ještě několik boxerských dobrodružství, protože je mi stále jenom 30, což mi dává šanci být zahrnut v těch největších bitvách, jaké kdy svět viděl,“ potvrzoval.


Další články