Sleduj nás

Odveta mezi Wilderem a Furym padla. Místo ní se dostavila válka slov

Odveta mezi Wilderem a Furym padla. Místo ní se dostavila válka slov

Jakmile Fury podepsal smlouvu s promotérskou skupinou Top Rank Boba Aruma, bylo jasné, že se odveta s Wilderem začíná vzdalovat. Šampion WBC to tak však nechat nechtěl, avšak místo vzájemné dohody nakonec nastal rozchod, který ponechá oba fightery vlastnímu osudu.

A byl to zejména Deontay Wilder, který cítil po neúspěšných jednáních hořkou pachuť na jazyku. Odvetu s Tysonem si totiž snažil vynutit hned od remízy. „Nic z toho by se nestalo, kdyby Fury nešňupal tolik koksu. Jeho tělo ještě nevyplavilo všechny látky, proto se taky po těch KO dokázal postavit zpátky na nohy,“ uváděl na adresu svého britského protějšku americký šampion.

Daná slova doputovala i k Gypsy Kingovi, který se momentálně těší z nové smlouvy od Top Ranku, jenž spadá pod televizní stanici ESPN. Britský navrátilec nebyl ohledně odvety jiného názoru, ovšem i proto, že věnoval celou svou finanční výhru ze zápasu s Wilderem na charitu, mohl si dovolit uzavřít nějakou lukrativní dohodu, která mu tuto ztrátu opět pokryje. A kdoví, třeba se v budoucnu odhodlá i k nějakým dalším podobným hrdinským kouskům.


Mezitím však Tyson odpovídal Deontayovi. „Nemám problém se utkat s nikým, kdo si za mnou dojde. To se týká rovněž tebe. Porazil jsem tě jednou a porazím tě i podruhé,“ rýpnul si Fury na dálku směrem do USA, přičemž počítal i s reakcí, která na sebe nenechala dlouho čekat. „Ty mizerné hovado, věděl jsem, že se budeš vymlouvat a nakonec z toho duelu utečeš. Bojíš se, že bych ti tentokrát roztříštil mozek po ringu,“ vracel Wilder úder.

„Tak víš co,“ dostával se ke slovu opět Fury, „udělej si v té Americe nejdříve jméno, aby se potom, až tam znova přiletím, nestalo, že zase sklidím větší úspěch než ty. A to jak mediální, tak i od lidí… ty děcko!“ pravil Gypsy King na adresu šampiona těžké váhy WBC. Ten se však s tímto tvrzením nespokojil a dodal: „Celý svět aspoň vidí, že já nejsem ten, kdo od duelu ustupuje. Ty i tvůj tým jste posraní až za ušima, jinak by k odvetě došlo. Remíza mě nikterak nenaplňuje, ale lidé aspoň vidí, že to jsem já, kdo je morální vítěz.“Další články