Sleduj nás

Novinky v polotěžké váze OKTAGONu! Co na to Vémola?

Novinky v polotěžké váze OKTAGONu! Co na to Vémola?
Divize do třiadevadesáti kilogramů dostala v sobotu večer nového vládce a během následujících dní jsme se dočkali hned několika zajímavých novinek.

První je ohlášení zápasu mezi Milošem Petráškem a Stephanem Puetzem, který proběhne na podzim v rámci německého turnaje. Na Štvanici jsme měli možnost vidět i první staredown a dočkali jsme se i vysvětlení, proč vyzval právě německého Terminiátora.

„Stephana Puetze sleduji už od doby, kdy bojoval v M-1, kde dokázal vyhrát titul. Pro mě je to obrovský zápas! Když už ho tady v OKTAGONu máme, tak proč si to s ním nevyzkoušet. Jdu vyhrát, i když je to můj asi nejtěžší soupeř,“ je si vědom kvalit svého oponenta Miloš, který se měl původně utkat s Xavierem, ale zdravotní komplikace mu v tom zabránily.


V polotěžké váze tak může nastat zajímavá situace, protože aktuální šampion odmítá obhajovat proti komukoliv jinému, než je právě Stephan Puetz nebo Attila Végh. Pokud tedy Meloun vyhraje bude muset stejně počkat, až Karlos pás uvolní.

Do situace v divizi do třiadevadesáti kilogramů bude chtít zasáhnout i staronová akvizice Alexander Poppeck. Německý bojovník se před dvěma lety v OKTAGONu uvedl výhrou nad Maďarem Csabou Hoczem, ale poté si chtěl zkusit angažmá v PFL a pod žlutočernou vlajku se vrací až nyní.


ilic vemola souper zapas mma stvanice

Mezitím si Poppeck připsal jednu prohru s Američanem Tylorem Johnsonem, která mu zavřela dveře do pyramidy PFL, ale poté si spravil chuť dvěma triumfy na domácí německé půdě.

Do bojů o titul se bude chtít určitě zapojit i Brazilec Xavier, který odmítl Karlose na Štvanici kvůli krátkému času na přípravu a možná i rozjetý Dan Škvor. Ten si v sobotu připsal dominantní vítězství v prvním kole a ukazuje stále větší komplexnost.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články