Sleduj nás

No a co, že jsem kradl, to je u nás normální, obhajoval Jan Kotlár své chování

No a co, že jsem kradl, to je u nás normální, obhajoval Jan Kotlár své chováníFOTO: UFC

Mluví, aniž by přemýšlel nad následky. Šumperský přízrak Jan Kotlár, který má odsezeno více než 10 let, se přiznal k dalšímu zločinu.

Před pár dny jsme ho mohli vidět na předzápasové tiskové konferenci, kde ho organizátoři Clash of the Stars opravdu hodně zaskočili znalostním kvízem. Jan Kotlár v něm silně propadl, ale ani to mu nezabránilo v tom, aby v dalších otázkách a odpovědích pokračoval na svých sítích.

Stalo se tak tuto sobotu v odpoledních hodinách, kdy se šumperský Terminátor přesunul na svůj TikTok. Další salva otázek mohla začít. Tentokrát mnohem jednodušší, ale jejich odpovědi byly podobně znepokojivé.

Kradl jsi?

Diego se na stream dostavil s velkým zlatým křížem a dalšími draze vypadajícími šperky, což sledující hned zarazilo. „Přiznej se, nekradl jsi náhodou?“ zněl první z dotazů. „Hele, jako cigán ti na rovinu řeknu, že jo, kradl. A co má být? Jako mladej jsem lhal, kradl, obíral lidi, ale myslím, že tohle je u nás normální,“ zněla Kotlárova odpověď. Slova opět předběhla myšlenku, což za sebou může nechat neblahé následky.

Kdy bude další zápas?

Jako tradičně už nechybělo ohlédnutí se za posledním zápasem a nalákání na ten příští. „Ano, Karlos Benda mi naposledy dal pěkně, ale zase to musíte brát tak, že já stál v ringu poprvé. Já jsem pouliční rváč a ulice je něco jiného jak ring. Na ulici bych bral kámen, židle a všechno, co bych měl zrovna po ruce. Ring má pravidla, tam jsem dostal a nedá se nic dělat, jede se dál,“ přiznával Kotlár.


Další souboj zkraje nového roku. „Bude to v lednu proti Gappovi s tím, že tiskovka bude asi někdy v listopadu. Gappa je velký frajer, všechna čest mu, teď v pojídání žebírek mě porazil, ale v ringu mu to vrátím. Mám doma dva stříbrné poháry, chybí mi už jen ten zlatý a pro ten si teď dojdu. Nebudu říkat podrobnosti, dodám jen, abyste se těšili, k vidění bude spousta krve.“

Vyjmenuj abecedu

Otázka, která však nejvíce připomínala vědomostní soutěž, zněla: „Dokážeš říct abecedu?“ Diego se zamyslel a odvětil: „To snad ještě dovedu.“ A pak začal. „Hy, chy, ky, ry, dy, ty, ny.“ Samozřejmě mohlo jít jenom o vtip, což ovšem s ohledem na výsledky z pondělního kvízu nedokážeme rozpoznat.  

Zdroj: Autorský textDalší články