Sleduj nás

Nicco Montaño vysvětluje, proč musela odstoupit z UFC 228, a reaguje na ztrátu titulu

Nicco Montaño vysvětluje, proč musela odstoupit z UFC 228, a reaguje na ztrátu titulu
Souhrn událostí, které se staly těsně před začátkem velkého sobotního večera v dallaském Texasu, rozhodl o tom, že americká zápasnice Nicco Montaño nebude zápasit s Valentinou Schechenko.

Důvodem byly zdravotní potíže, jež ji zavedly až do nemocnice. A právě z tohoto místa musela rodačka z Arizony sledovat, jak přichází o svůj pás.

Šéf UFC totiž vyslal do světa zprávu, že pokud se nebude Montaño účastnit velice dlouho očekávaného eventu, přijde o to, o co tak dlouhou dobu usilovala. Pomalu třicetiletá zápasnice tomu všemu jen zpovzdálí přihlížela, ovšem pak se rozhodla prostřednictvím sociálních sítí učinit prohlášení.

„Děkuji všem svým fanouškům. Bohužel to první shazování váhy se na mě podepsalo a kromě zdravotních problémů jsem ztratila to, kvůli čemu jsem tak dlouho dřela,“ sdělila. „Již dříve jsem žádala,  aby byl můj souboj přesunut na říjen, ale už tehdy mi vyhrožovali, že mě zbaví titulu. Nakonec jsem tedy přijala už zářijovou výzvu přijala, avšak o titul jsem i tak přišla,“ reaguje na to, že vše bylo až příliš uspěchané.

„Na světě je celá řada zápasníků, kteří v podobné situaci nebyli potrestáni, a to ani za mnohem horší ‚prohřešky‘, ale raději se k tomu už vyjadřovat nebudu,“ uzavírá.

Další články