Sleduj nás

Nestěžuju si. Z dávek mi přišlo 50 tisíc, pochlubil se nezaměstnaný Jan Kotlár a poslal Čechy do práce

Nestěžuju si. Z dávek mi přišlo 50 tisíc, pochlubil se nezaměstnaný Jan Kotlár a poslal Čechy do práceFoto: Clash of the Stars

Jan Kotlár je bojovníkem organizace Clash of the Stars, kde loni v červnu podstoupil doposud svůj jediný amatérský zápas. Od přípravy k tomuto souboji až po současnost se ovšem nemusí zabývat slovem práce a narámně mu to vyhovuje, že se tím dokonce nebojí i veřejně pochlubit.

Honza, nebo chceme-li Diego, jak jej zná bojová veřejnost, proslul díky sporu s Karlosem Bendou, během kterého se uchýlil k velice agresivnímu trashtalku a svému protivníkovi prakticky na denní bázi verbálně urážel matku, přítelkyni i zvířata. Více než půlroční nenávist mezi touto dvojicí vyvrcholila bojem v kleci, který si Karlos dosyta vychutnal a svému drzému soupeři přerazil čelist.

O ojedinělou zastávku na bojovém poli se dle Kotlára nejednalo. Prakticky vzápětí vyjádřil svůj úmysl v Clashi pokračovat a poručil si s Karlosem odvetu. K té se musí mimochodem ještě dopracovat, ale že by na ni trénoval, to se říct nedá. Minimálně to není vidět.


Pochvala sociálních dávek

Co ovšem vidět je, to je Diegova neustálá chvála sociálních dávek. Už loni v létě si během streamu na svých sociálních sítích několikrát veřejně pochválil českou pohostinnost a nyní v tom hrdě a bez výčitek pokračuje.

„Kolik ti to přišlo? Dávky?“ ptal se Diego během streamu své ženy Lucie. „Padesát tisíc,“ odpověděla žena, s níž Honza vychovává čtyři malé děti. „Padesát tisíc nám přišlo, lidi,“ pochlubil se ještě jednou před svými sledujícími.


Víme o tom, že minulý a předminulý rok byla Honzova žena po údajném zápalu plic v domácí péči. Zdali se na této skutečnosti něco změnilo, to si již nemůžeme potvrdit.

Češi by měli více makat

Hodí se připomenout, že si Diego byl loni v lednu odoperovat břišní kýlu, po níž zůstal několik měsíců v domácím léčení. Pak přišel amatérský zápas s Karlosem Bendou, za nějž Kotlár obdržel finanční odměnu v hodnotě 50 tisíc korun, a následně se dostavil další odpočinek, který trvá dodnes. Mezitím se však Diego drze nebál Čechy poslat do práce, aby mu více přispívali na jeho živobytí.  

„Já si dělám, co mě baví, a vy se o mě nestarejte,“ vzkazoval svým kritikům, jež štvalo, že si Diego užívá sluníčka, zatímco ostatní musí tvrdě makat. „Takové koniny, co mi píšou, že jsem kůže líná, abych šel dělat, tak takové na mě vydělávají. Já líný nejsem, líní jste vy, protože mi dáváte málo peněz,“ prohlásil. Další články