Sleduj nás

Nerad vám kazím radost, ale duel s Oliveirou nebude, překvapil Dariush. Ze soupeře cítí strach

Nerad vám kazím radost, ale duel s Oliveirou nebude, překvapil Dariush. Ze soupeře cítí strachFOTO: UFC

Jejich bitva je sice oficiálně přeložena na červen, ale i tak Beneil Dariush věří, že k ní nedojde. Důvody souvisí se strachem.

Charles Oliveira a Beneil Dariush se spolu měli střetnout už 6. května na turnaji UFC 288, z čehož kvůli zranění prvního zmíněného bojovníka sešlo. Dana White si ale tuto bitvu nechtěl nechat ujít, a proto ji přeplánoval na pozdější termín, a sice 10. června.

„To Oliveirovo zranění není tak vážné, abychom ten zápas museli úplně zrušit. Naopak se na něj velice těším a chci ho vidět. Vítěz bude mít co mluvit do příštího boje o titul,“ sdělil White během páteční konference.

I navzdory tomuto oznámení ovšem Dariush nevěří, že k souboji dojde. Oliveira je podle něho od poslední porážky s šampionem Makhachevem zlomený a na druhou prohru v řadě není připravený. Počká si proto raději na „slabšího“ protivníka.

„Je mi jasné, o co tu běží. Charles se vymlouvá. Cítím z něho strach. Nerad vám kazím radost, ale k tomu zápasu mezi mnou a jím nedojde. Nevěřím tomu. Vsadím se, že si i na červen vymyslí nějaké zranění a prostě k tomu nedojde. Vím to,“ povídal Dariush v živém streamu na ESPN.


To, co řekl, je velice vážné obvinění. Že by se Charles až tak bál, když se v lehké váze pral s celou elitou?

„Já jsem úplně jiný typ soupeře. Jsem přesně jako Makhachev, já a on se prakticky zrcadlíme, proto Oliveirovi nebudu stylově sedět. Říkám vám, že k tomu střetu nedojde, proto už teď UFC žádám, aby na červen mělo připravenou náhradu, protože chci v tom termínu bojovat. Je mi jedno s kým, ale ten náhradník musí být připravený,“ zněl Dariushův požadavek.


Další články