Sleduj nás

Nepříliš přesvědčivý výkon s Matavaem? Vémola za to nemůže, brání jej Novotný. V hlavní roli nervozita

Nepříliš přesvědčivý výkon s Matavaem? Vémola za to nemůže, brání jej Novotný. V hlavní roli nervozitaFOTO: OKTAGON MMA

Karlos Vémola si proti Al Matavaovi splnil papírovou povinnost, ale co se průběhu boje týče, nedá se říct, že by se jednalo o hladké vítězství.

Následně se na adresu Terminátora spustila kritika a posměšky, které přicházely od fanoušků, kteří upozorňovali na to, že pokud se Karlos takhle potrápil s o hlavu menším „tlouštíkem“ Matavaem, co pak chce dělat s Patrikem Kinclem, jehož forma je momentálně na úplně jiné úrovni.

S ohledem na rozruch, který tento zápas vyvolal, se k němu musel vyjádřit i český promotér OKTAGONu MMA Ondřej Novotný. Ten ihned vysvětlil, že ne všechny věci jsou takové, jak je vidíme. Karlos sice trochu klopýtl, ale působil na něj velký vnější tlak. Navíc se vracel po „velice dlouhé pauze“.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Karlos moc dobře věděl, proč chce za každou cenu jeden duel před odvetou s Patrikem Kinclem. Nemusíme si asi nic nalhávat, nebyl to jeho nejlepší zápas a Karlos v něm byl v ohrožení. A to v poměrně velkém. Takový souboj ale potřeboval. Takže si myslím, že bylo dobře, že na něm trval,“ řekl Novotný deníku Sport.

„Myslím, že jen málo lidí by dokázalo po takové trefě, jaká se Matavaovi povedla, zatvrzele pokračovat v akci dopředu. Zápas nám tedy ukázal, že Karlos snese ránu, že má v sobě srdce. Že je zpátky a zdravej, ale zároveň, že těch deset měsíců čekání na zápas se na něm hodně podepsalo. Myslím, že byl hodně nervózní, byť on sám musí říct, že ne,“ vysledoval Novotný.


Kincla přejedu jako vlak, tvrdí Vémola

A nebyl by to Karlos, aby nepokračoval ve verbálním útoku. S Matavaem se sice potrápil, ale na královehradeckého bojovníka, v jehož moci je pás střední váhy OKTAGONu, údajně bude skvěle připravený. A nejen to.

„Nechme Patrika, aby si myslel, že jsem v duelu s Matavaem udělal pár chyb. Nechme ho si myslet, že nebudu ve formě. On to pozná a moc dobře ví, že v květnu v O2 areně budu. Možná si ještě malinko myslel, že tam třeba nenastoupím. Teď už vidí, že nastoupím. Teď už vidí, že to myslím vážně. A teď už mu jde psychika velice rychle dolů,“ konstatoval olomoucký Terminátor, který sází na další svou výhru v prvním kole.

„Mám rád rychlá ukončení. První kolo TKO, easy money. A úplně stejně věřím tomu, že ukončím Kincla dřív, než si lidi myslí. Toho nikdo nepodceňuje, o něm se neříká, že je nekvalitním soupeřem, ale myslím, že budete všichni hodně překvapení, jak velice rychle ho ukončím,“ předpověděl Vémola v promo videu organizace.


„Že ukončím Matavaa, to asi lidi nepřekvapilo. Ale že ukončím Kincla velice rychle, to bude hodně lidí překvapených. Ten člověk není v žádném aspektu boje lepší, než jsem já,“ usmíval se slavný český bojovník, se kterým se v akci uvidíme již 20. května.


Další články