Sleduj nás

Neobsazený trůn lehké váhy Oktagonu MMA se dočká slovenského nebo polského zastoupení

Neobsazený trůn lehké váhy Oktagonu MMA se dočká slovenského nebo polského zastoupení

Už je to tady! Oktagon MMA hodlá postupně určit krále všech svých váhových divizí. Po těžké, bantamové a velterové váze přichází na řadu také lehká, v níž se střetnou dva v žebříčku nejvýše postavení borci.

Oktagon Prime 3, který se koná 15. února v Šamorínu, nám přinese z hlediska atraktivity ten nejvyšší stupeň vzrušení. Kromě finále Projektu Y zde uvidíme i titulovou bitvu, v níž se představí tuzemská jednička Miroslav Štrbák (18-9-1), na něhož se pokusí vyzrát neporažená dvojka Mateusz Legierski (5-0).


Polský Dynamit Mateuzs Legierski se přihnal do Oktagonu jako uragán. Nikdo o něm moc nevěděl, ovšem on za sebou bleskurychle zanechal vizitku v podobě tří KO. To poslední přišlo 9. listopadu v O2 areně, kde se vypořádal s Jakubem Bahníkem. Ještě předtím dokázal zastavit i slibného mladíka Ronalda Paradeisera.

Miroslav Štrbák bude v tomto souboji reprezentovat toho zkušeného borce, který své poslední bitvy sváděl pokaždé na jiném bojišti. Kdykoliv však působil pod taktovkou Oktagonu, bylo z toho přesvědčivé vítězství. To poslední zaznamenal 25. října nad Brazilcem Maxem Limou, jehož zdolal formou jednoznačného bodového rozhodnutí.Další články