Sleduj nás

Největší hit RedFace je tu. Legenda Sokolova, kterou znásilnil bezdomovec, vyzve Marka Podnikatele

Největší hit RedFace je tu. Legenda Sokolova, kterou znásilnil bezdomovec, vyzve Marka PodnikateleFoto: RedFace

Živoucí legenda ze Sokolova Jean-Claude van Damme míří do organizace RedFace, kde ho už 9. září bude čekat MMA zápas proti Markovi Podnikateli. 

Sokolovský zabiják. Kdo prošel českým internetem skrz naskrz, jistě tato slova už slyšel. Náleží přezdívce, kterou dostal a kterou si sám vymyslel Petr Kunštár, jehož životní příběh je tak bohatý, že dostal od organizace RedFace prostor, aby jej povyprávěl.

Dnes je 17. srpna, což je zároveň den, kdy se bude konat předzápasová tisková konference, jíž pořádá RedFace, a Kunšty na ní má být hlavním tahákem. „Lidé po Petrovi volali, tak jsme jim ho dali. Jeho život je jedna velká horská dráha a on nejednou ukázal, že se s ním umí poprat. Teď se tedy může poprat u nás a nasměrovat svůj život přesně tím směrem, jakým jen potřebuje,“ zněla slova organizace, která tohoto „zabijáka“ najala.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Při pohledu na Petra je asi zřejmé, že toho má hodně za sebou. Ve Varech údajně „srazil největšího Rusáka“ a v Sokolově na noclehárně měl nechtěný poměr s bezdomovcem. Za sebou má i opiovou minulost, ze které se však prý už dostal. Zároveň se nikdy netajil svojí náklonností k bojovým sportům. Ty mimochodem sám dělal, i když ne profesionálně. 

Organizace RedFace si Petra povolala hned do zářijového turnaje, kde mu za soupeře vybrala Marka Podnikatele. To je opět známé jméno zejména pro ty lidi, co rádi sledují živá vysílání na TikToku anebo Facebooku. Kdo byl pozorný, ten možná viděl Markova videa, kterými vyzýval do klece Karlose Bendu, a to i navzdory tomu, že ho s Karlosem pojí společná nenávist k Diegovi Kotlárovi.


Zpátky ale k Petrovi Kunštárovi. Víme o tom, že měl začátkem léta jeden zahřívací zápas pod křídly Číňana Sztojky v Plzni. Teď aktivně trénuje a hodlá si vybojovat svoji finanční nezávislost na lidech kolem sebe. Aniž by to sám možná tak chtěl, je to rozený showman, který se vydal do Prahy na dnešní předzápasovou tiskovou konferenci. Živě ji můžete sledovat i vy od 18 hodin na oficiálním YouTube kanálu organizace. Připravte se, teď uvidíte zabijáka sokolovského.

Zdroj: Autorský textDalší články