Sleduj nás

Návrat je tady! Conor McGregor potvrdil obří novinku

Návrat je tady! Conor McGregor potvrdil obří novinkuFOTO: UFC

Conor McGregor se vrací na scénu, a i když o titul ještě nezabojuje, i tak se objeví ve velké bitvě.

Slavný irský Notorious se oficiálně stává prvním jmenovaným trenérem nové sezony zábavní show The Ultimate Fighter (TUF). Své naznačil už Conor na svých sociálních sítích, ale blíže to potvrdil server SevereMMA.com, ale i mnohé další.

„Zdroje nám potvrdily, že Conor McGregor bude šéfovat nové sezoně The Ultimate Fightera,“ zní v popisku výše přiloženého odkazu. To znamená, že už zbývá jenom vybrat druhého kouče a show může začít. Oba trenéři se potom klasicky utkají ve finále soutěže.

Komu bude McGregor čelit?

Zatím to není jasné, ale Tony Ferguson nedávno uvedl, že i jemu byla ze strany UFC nabídnuta příležitost, aby vedl TUF a vybral si vyhovujícího soupeře. On této nabídky využil, přičemž měl oslovit právě Conora McGregora. Nemůžeme však vyloučit, zdali nás Tony jen netahá za nos.


Logičtější volbou by mohl být Iron Michael Chandler, který je momentálně bez zápasu, je v lepší formě jak Ferguson a diváky svými výkony pokaždé dokáže dostat do varu.

Názor Conorova trenéra Johna Kavanagha

„Co se mě týče, mým vysněným soupeřem byl a je Tony Ferguson. Ano, má teď sice nějakou sérii proher, ale stále je to kvalitní zápasník a věřím tomu, že se na nás dokáže skvěle namotivovat,“ sdělil Cavanagh během svého výstupu v pořadu The MMA Hour.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články