Sleduj nás

Tony Ferguson naznačil, kdo bude jeho příští soupeř. Má jít o velké překvapení

Tony Ferguson naznačil, kdo bude jeho příští soupeř. Má jít o velké překvapeníFOTO: UFC

Tony Ferguson vyhlíží další návrat do klece a údajně se opět postaví proti hodně velkému soupeři.

„El Cucuy“ má na kontě pět proher v řadě, ale i navzdory této neblahé sérii se vůbec nešetří. Podle toho, jak vystupuje na veřejnosti, pořád věří, že všechnu nepřízeň osudu dokáže prolomit… A to třeba hned v dalším zápase.

O co tedy jde?

Tony Ferguson odhalil, že právě jedná s UFC o možnosti šéfovat nové sezoně The Ultimate Fightera. A v tom ideálním scénáři mu může soupeře dělat Conor McGregor, který na svých sociálních sítích naznačil, že on bude tím druhým šéfem.


„Dostal jsem nabídku, abych byl trenérem v The Ultimate Fighteru proti té tlusté hlavě (Khabibovi Nurmagomedovovi) nebo komukoliv jinému, na koho si ukážu,“ napsal Tony na svém Twitteru.

„Pokud by tenhle obtloustlý týpek neměl zájem a utekl, tak jsem připravený kdykoliv a kdekoliv. Vybral jsem si McGregora, uvidíme se brzy!“ přidal.


Tony Ferguson je vysněným soupeřem McGregorova trenéra Johna Kavanagha. Ten cítí, že tato dvojice mezi sebou chová zlou krev, kterou je třeba uvést na pravou míru. A před námi je jedna z posledních možností, jak toho docílit, než jeden či druhý bojovník pověsí rukavice na hřebík.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články