Sleduj nás

Naštvaný Cannonier! Pokud na mě Whittaker zkusí jednu zakázanou techniku, tak ho zmasakruji! slibuje

Naštvaný Cannonier! Pokud na mě Whittaker zkusí jednu zakázanou techniku, tak ho zmasakruji! slibuje

Navrátil se ze zdlouhavého a nepříjemného zranění a nyní si hodlá vše vynahradit. Jared Cannonier (13-4), jenž na UFC 254 vyzve Roberta Whittakera (21-5), slibuje krvavou a nelítostnou řež, která ho přiblíží k titulu šampiona.

„Roba jsem studoval a vím, jak se pohybuje. Vím, že rád používá ten nebezpečný kop na koleno, a musím uznat, že vůbec nejsem příznivcem takovéto techniky. Tyto kopy vám mohou zničit kariéru, vůbec je nemám rád a nejsem jejich zastáncem,“ sdělil hned na úvod Cannonier a připomínal, že jedním takovým kopem Whittaker odrovnal koleno svého předchozího soupeře Darrena Tilla.

Jared Cannonier si troufá na dalšího soupeře


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Nechci Roba podcenit, vím, že je nebezpečný, ale také vím, že ho mohu porazit. Zejména pokud se pokusí tu nebezpečnou techniku použít na mě. Jestli mi půjde po koleni, tak vám narovinu říkám, že ho v té kleci zmasakruju. Neberte to jako výhrůžku, rozhodně to není hněv, ale jak to zkusí i na mě, tak mu to ku*va vrátím,“ podotýkal.

Následně si tipl i výsledek, který překvapivě sází na jednu kartu. „Bude to jednoznačné a čisté. Buďto vyhraju na KO, nebo po naprosté demolici na body,“ dodával šestatřicetiletý rodák z Texasu.


A my už předem víme, že vítěz z této bitvy dostane příležitost utkat se o regulérní titul. Ten má v současné chvíli ve své moci Israel Adesanya (19-0), ovšem už 19. září ho bude muset obhájit proti Paulu Costovi (13-0).


Další články