Sleduj nás

Narovinu si myslím, že je Vémola buzerant a že lže, prostě mu to nevěřím, tvrdí Mikulášek

Narovinu si myslím, že je Vémola buzerant a že lže, prostě mu to nevěřím, tvrdí Mikulášek

Podle aktuálních informací sice Vémola (i celá jeho rodina) stoná doma s horečkami, přesto si jeho soupeř myslí, že se jedná o pouhou výmluvu, jak se vyhnout souboji.

„Narovinu, myslel jsem, že je Karlos buzerant a že lže. Prostě mu to nevěřím,“ vypálil na plná ústa Václav Mikulášek v interview pro televizi Nova.

Samozřejmě si ani on nechce hrát na úplného padoucha, ale i vzhledem k tomu, že si jejich duel už dříve procházel drobnými neshodami, se spíše přiklání k té verzi, že jde o výmysl.


Vémola Karlos

„Pokud má Vémola skutečně pozitivní test, může být, mohlo se to stát, ale moc tomu nevěřím,“ podotýkal Mikulášek, který doposud neví, na čem stojí. Údajně se snaží dávat do přípravy všechen svůj čas i všechny své síly.


Nyní se spíše jeví více pravděpodobné, že z původního termínu (26. září) sejde. Případné změny nám však potvrdí až sama organizace na tiskové konferenci, která se bude konat příští týden v úterý.

„Zápas jako takový to určitě ohrozí. Nevěřím, že se Karlos dá tak rychle dohromady. Taky nevěřím, že tu koronu má. Myslím, že to podcenil a nemůže shazovat a připravovat se tak, jak je zvyklý. Nevím, co si o tom myslet, přijde mi to okaté a myslím, že nejenom mně, ale i více lidem,“ doplnil pro TV Nova Mikulášek.


Další články