Sleduj nás

Naprostý výsměch! Takto Canelo Alvarez reagoval na výzvu od Conora McGregora. I s rukou za zády by si věřil

Naprostý výsměch! Takto Canelo Alvarez reagoval na výzvu od Conora McGregora. I s rukou za zády by si věřilFoto: UFC / DAZN

Conor McGregor se nechal slyšet, že se ještě jednou moc rád vydá do boxerského ringu, kde bude chtít vyzvat věhlasného Canela Alvareze. 

„Miluju bojové sporty, miluju MMA a miluji box. Každý krok, který podnikám, je kvůli tomu, abych po sobě něco zanechal. Vím, že s sebou přináším velkou pozornost, a tak si chci říkat rovnou o ta největší jména, která dané prostředí nabízí,“ prohlásil McGregor před pár dny na kanálu BT Sport, čímž jasně naznačil, kam míří.

„Pokud mám tedy přejít do boxu, což bych rád, pak chci, aby to bylo proti Canelu Alvarezovi, rozhodně ho dokážu porazit. Boxuji v obráceném gardu, který pro něho bude hodně nečitelný, a umím věci, které ostatní neumí. Čím více mě bude podceňovat, tím spíše ho zaskočím,“ sdělil slavný irský zápasník.


Tento vzkaz úspěšně doputoval ke svému cíli, který nemá s Conorovou nabídkou očividně žádný problém, ale zároveň se jí slušně vysmál. Mexický velikán Alvarez totiž plně chápe, což zmínil už v minulosti, že rozdíl mezi MMA a boxem je strašně velký. 

„Klidně, ať si sem McGregor přijde. Nebudu na něj ani trénovat a porazím ho s jednou ruku svázanou za zády,“ odpověděl Canelo boxerskému novináři Michaelu Bensonovi. Pochopitelně se během své výpovědi usmíval.


Zábavné zápasy? Jednou možná

Že Canelo nemluví do větru, to potvrdil dodatečným komentářem, že se těmto „zábavným“ typům zápasů nebrání. Pouze si jimi nebude plést hlavu teď, když v má v kariéře ještě jasně vytyčené velké cíle.

„Nevylučuji, že bychom se s McGregorem nemohli jednou utkat. Ať si mě klidně vyzývají Conor McGregor, Jake Paul a další, ale všemi těmito výzvami se budu zabývat až ve chvíli, co budu mít ve své kariéře splněny všechny vytyčené cíle,“ prohlásil bývalý král pound for pound žebříčku.

Návrat na UFC 303

Než se Notorious ovšem přesune do boxerského ringu, musí si i on splnit své povinnosti. Konkrétně s UFC má platnou smlouvu ještě na dva zápasy, než se bude moct vydat svou cestou. Momentálně s ním (téměř oficiálně) můžeme počítat pro turnaj UFC 303, jenž se uskuteční 29. června. Další články