Sleduj nás

Naprostý výsměch! Takto Canelo Alvarez reagoval na výzvu od Conora McGregora

Naprostý výsměch! Takto Canelo Alvarez reagoval na výzvu od Conora McGregora FOTO: TOP RANK

Conor McGregor prohlásil, že se moc rád vydá do boxerského ringu, ale musí to být proti tomu nejlepšímu ze všech – Canelu Alvarezovi. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat.

„Miluju bojové sporty, miluju MMA a miluji box. Každý krok, který podnikám, je kvůli tomu, abych po sobě něco zanechal. Vím, že s sebou přináším velkou pozornost, a tak si chci říkat rovnou o ta největší jména, která dané prostředí nabízí,“ prohlásil McGregor před pár dny na kanálu BT Sport, čímž jasně naznačil, kam míří.

„Pokud mám tedy přejít do boxu, což bych rád, pak chci, aby to bylo pouze proti Canelu Alvarezovi, rozhodně ho dokážu porazit. Boxuji v obráceném gardu, který pro něho bude hodně nečitelný, a umím věci, které ostatní neumí. Čím více mě bude podceňovat, tím spíše ho zaskočím,“ sdělil slavný irský zápasník.

Tento vzkaz úspěšně doputoval ke svému cíli, který nemá s Conorovou nabídkou očividně žádný problém, ale zároveň se jí slušně vysmál. Mexický velikán Alvarez totiž plně chápe, což zmínil už v minulosti, že rozdíl mezi MMA a boxem je strašně velký. 

„Klidně, ať si sem McGregor přijde. Nebudu na něj ani trénovat a porazím ho s jednou ruku svázanou za zády,“ odpověděl Canelo boxerskému novináři Michaelu Bensonovi. Pochopitelně se během své výpovědi usmíval.


Zábavné zápasy? Jednou možná

Že Canelo nemluví do větru, to potvrdil dodatečným komentářem, že se těmto „zábavným“ typům zápasů nebrání. Pouze si jimi nebude plést hlavu teď, když v má v kariéře ještě jasně vytyčené velké cíle.

„Nevylučuji, že bychom se s McGregorem nemohli jednou utkat. Ať si mě klidně vyzývají Conor McGregor, Jake Paul a další, ale všemi těmito výzvami se budu zabývat až ve chvíli, co budu mít ve své kariéře splněny všechny vytyčené cíle,“ prohlásil současný král pound for pound žebříčku.


Další články