Sleduj nás

Může Usman ovládnout trilogii? Edwards svému soupeři příliš šancí nedává

Může Usman ovládnout trilogii? Edwards svému soupeři příliš šancí nedáváFOTO: UFC

Leon Edwards předpovídá, jak bude probíhat jeho titulová bitva s Kamaru Usmanem. Věří ve snadnou výhru.

Oba bijci se spolu střetnou už potřetí. K prvnímu boji došlo před více než sedmi lety, kdy se na body mohla radovat „Nigerijská noční můra“. Britský „Rocky“ tuto porážku odčinil loni v srpnu, když svého soupeře v poslední minutě pátého kola trefil a vypnul kopem na hlavu. Třetí zápas tedy rozhodne jejich sérii a zároveň určí, kdo bude šampionem velterové váhy.

Souboj se pro tuto příležitost přesouvá do Londýna, který je domovem úřadujícího mistra Leona Edwardse. Ten věří, že jej fanoušci poženou kupředu a zajistí mu působivé vítězství.


„Tentokrát to bude úplně jiné!“ věří Edwards s ohledem na průběh předchozích dvou zápasů, kde shodně tahal za kratší konec provazu a nebýt toho šťastného kopu, prohrál by na body.

„Britské ostrovy jsou prostě mým prostředím. To je můj domov, zde jsem úplně jiné zvíře. At už profík nebo amatér, nikdy jsem na domácí půdě neprohrál, proto si tolik věřím. To sebevědomí se projeví v našem duelu s Usmanem a já oslavím další výhru formou KO,“ cítí.


„Já prostě nevidím způsob, jak by mě Kamaru mohl porazit před mými fanoušky. Nedovolím, aby přišel do Anglie a porazil mě. Naopak já mu připravím kruté přivítání a ukončím ho podruhé za sebou před limitem. Tak to bude,“ předpověděl Edwards před kamerami stanice BT Sport.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články