Sleduj nás

Edwards odhalil, kdo bude jeho soupeř hned po Usmanovi

Edwards odhalil, kdo bude jeho soupeř hned po UsmanoviFOTO: UFC

Na celém světě je jenom jedno jméno, se kterým se Leon Edwards musí za všech okolností utkat.

Momentálně má velterový šampion naplánovanou bitvu proti Kamaru Usmanovi a bez ohledu na její výsledek, pak bude hned nato vyhlížet souboj se starým rivalem Jorgem Masvidalem.

Možná si i vy vzpomínáte na události z 16. března roku 2019. Oba bijci se objevili na UFC turnaji v Londýně, kde si odbyli své bojové povinnosti a pak měli rozmíšku v zákulisí. Tam Jorge svého rivala bez jakékoliv upomínky propleskl a způsobil mu větší zranění, než Leonovi způsobil soupeř v zápase.


Diváci logicky očekávali, že se nám zrodil příběh k dalšímu boji v kleci. Ani téměř po čtyřech letech jsme se ovšem žádného nedočkali, a to Edwardse svým způsobem pořád štve. 

„Tohle prostě nemůžu nechat jen tak být. To, jak se Jorge tehdy zachoval, je pod úroveň kohokoliv. Čas sice ubíhá, ale já nezapomínám, a proto se k tomu musíme vrátit a musíme se k tomu vrátit v kleci!“ avizoval současný šampion velterové váhy.


„Teď mě čeká trilogie s Usmanem, jeho čeká souboj s Burnsem a potom prostě musíme jít proti sobě. Ať už v tom bude titul nebo ne, i když věřím, že úspěšně obhájím, tak prostě musíme. V sázce je má čest a Jorge musí být za to, co udělal, potrestán,“ říká.

„K tomu incidentu došlo v Londýně, tedy v mé zemi, v mém městě a Jorge si z toho vyšel jen tak beztrestně. Takhle by to rozhodně nešlo a po trilogii s Usmanem ty spory musíme dořešit,“ sdělil Edwards v pořadu Breakfast Club Power.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články