Sleduj nás

Muradov se UFC upsal na čtyři zápasy, do boje půjde už koncem září

Muradov se UFC upsal na čtyři zápasy, do boje půjde už koncem září

Makhmud Muradov je vůbec prvním zápasníkem uzbecké národnosti, který se dostal do UFC. Nyní bude mít velkou příležitost k tomu, aby se ukázal v dobrém světle.  Hned 28. září vystoupí na turnaji v Kodani.  

„Dlouho jsme se s nimi bavili a konečně je to tady. Rodiče i kamarádi byli ohromně šťastní. Já jsem taky rád, ani pořád nedokážu uvěřit, že to dopadlo. Pět šest dnů se s nimi o tom oficiálně bavíme a teď to podepsali,“ svěřoval se Mach v rozhovoru pro isport.cz.

Muradov si po sedmi letech tvrdých tréninků otevřel brány, o kterých se mu ani nesnilo. Nyní se bude muset vypořádat nejenom s první překážkou, kterou mu UFC do cesty předhodí, ale zároveň se statusem, do jakého ho pasoval jeho týmový kolega Floyd Mayweather.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Nejlepší MMA zápasník světa,“ napsal nedávno o Makhmudovi slavný boxer, jenž tuto zprávu vyvěsil na svůj instagram. O Macha najednou stoupl zájem i mezi lidmi, kteří ho dříve neznali. A každý z nich ho bude už 28. září sledovat.


Za soupeře mu dle informací deníku Sport bude italský bijec Alessio Di Chirico (12-3-0). Ten podstoupil v UFC šest zápasů, v nichž má shodně po třech výhrách a třech porážkách. Zápas je vypsán do kategorie 84 kilogramů (střední váha). Po něm by se Mach rád přesunul o váhovou divizi níže (do 77 kg).


Další články