Sleduj nás

Můj král je Lucifer, znělo v nástupové písni MMA zápasníka. Organizace mu přidělila prohru

Můj král je Lucifer, znělo v nástupové písni MMA zápasníka. Organizace mu přidělila prohru

Poměrně nečekaná věc byla k vidění na turnaji Fight Riot v ruské Voroněži. MMA zápasník Mikhail Korobkov (13-4-1) zde prohrál, ačkoliv duel se soupeřem naprosto ovládl.

Moc často se nestává, abyste vyhráli zápas finálového Grand Prix a organizace vám po jeho skončení i tak přidělila prohru. Nyní byli diváci svědky něčeho ještě předtím zcela nevídaného.

Mikhail Korobkov se utkal se Sultan-ali Dadunovem, jehož výrazně předčil na body. Na výhru však nedosáhl kvůli tomu, že si pro svůj nástup vybral nevhodnou píseň.


„Lidi mohou bučet, jak jenom chtějí, ale já k tomu dodám jen jednu věc. Tento chlápek, Korobkov, vstoupil do ringu za rytmu písně ‚Můj král je Lucifer‘. Co bude dalšího? Můj král je Chikatilo (sériový vrah)? Nebo snad Můj král je Hitler? Jsou věci, které jsou mnohem důležitější než pásy,“ prohlásil Anton Fetisov, zakladatel Grand Prix turnaje.

Dle všeho Korobkov vstoupil do klece za poslechu písně Lucifer od metalové skupiny Korrozia Metalla.


V dubnu roku 2016 se tento ruský bojovník v rámci M-1 dokonce střetl s Ivanem Buchingerem. Slovenský bijec vyhrál hned v prvním kole na submisi. 


Další články