Sleduj nás

Můj fight s Diazem se prostě nikomu nelíbí! štve Poiriera, který si nyní dobírá vedení UFC

Můj fight s Diazem se prostě nikomu nelíbí! štve Poiriera, který si nyní dobírá vedení UFC
Dana White měl možnost uspořádat bitvu mezi Dustinem Poirierem a Natem Diazem, nepřišlo mu to ale dostatečně atraktivní, a tak oba bojovníky nechal bez zápasu.

Nate Diaz v tom nakonec nezůstal sám, kdo si veřejně postěžoval, jak ho UFC cíleně přehlíží. Nyní se k němu přidat i jeho bojový kolega Dustin Poirier. Ten své emoce musel dlouho dusit, ale jak se zdá, i v něm ten pomyslný šálek už pomalu začíná přetékat.

„Já a Nate jsme byli domluveni na vzájemném souboji, oba jsme vyjádřili svůj souhlas, skrze Danu Whitea to ale neprošlo. Divím se proč, když stejně oba nemáme co na práci,“ postěžoval si americký Diamond.


Tady ovšem problémy nekončí. Touha je vysoká, ale nabídka k zápasu stále nikde…

„Opravdu si přeju bojovat. Trochu mi to přijde, jako by mě UFC přehlíželo, jako bych ani nespadal do jejich plánů. Jenže problém je ten, že jsem fighterem a potřebuji svou medicínu. Když má člověk hlad, tak se nají. A když chce bojovník bojovat, měl by zápasit,“ pronesl.


Co jsme se od Dustina ale nedozvěděli, je to, v jaké váze plánuje pokračovat. Přeci jen ještě poměrně nedávno tvrdil, že ho po prohraném titulovém utkání tato hra už tolik „nebaví“, a proto hodlá přijímat jen takové zápasy, které pro něho budou lákavé… Jinak řečeno, Dustin hledá pořádně money fighty.

„Otázka váhy bude vyřešena s výběrem soupeře. Stále jsem se definitivně nerozhodl, a proto se teď nechávám nést na vlně okamžiku. Pokud Nate nevyšel, chci jiného atraktivního soupeře. UFC ví, o kom mluvím. Chci ty divácky nejatraktivnější souboje!“ konstatoval Poirier.


Další články