Sleduj nás

Takhle ne! Portál MMA Junkie nás poškodil! zlobí se Ondřej Novotný na světoznámé médium

Takhle ne! Portál MMA Junkie nás poškodil! zlobí se Ondřej Novotný na světoznámé médiumFoto: OKTAGON MMA

Turnaj OKTAGON 43 se opravdu povedl. Kromě obrany Patrika Kincla a wrestlingu Davida Kozmy se fanoušci podivují fantastickému ukončení, které vytáhl z klobouku Dán Luis Glismann. Páka jakou svět neviděl se stala hitem internetu a během pár dní doslova obletěla svět.

Čtvrtfinále projektu Tipsport Gamechanger nabídlo na turnaji OKTAGON 43 dva zajímavé zápasy. České fanoušky potěšil David Kozma, který zdemoloval Francouze Alexe Lohorého. O zápas dříve se pak po pěti letech opět protnuly cesty Luise Glismanna a Melvina van Suijdama. V prvním měření sil zvítězil Dán na techniku kneebar, a tak se čekalo, co vytáhne specialista na submise tentokrát.

Spartakus nezklamal a po trpělivém výkonu pobavil diváky málo vídanou obrácenou omoplatou. Vzácnou páku navíc vykouzlil pouhých pět vteřin před koncem úvodního kola! Exkluzivní ukončení se rázem stalo favoritem na submisi roku, a to nejen na půdě OKTAGONu, ale v celosvětovém měřítku.

Moment, který se jen tak nevidí, začala sdílet i renomovaná zahraniční média věnující se dění na MMA scéně. Jedním z nich je rozhodně server MMA Junkie, který funguje již od roku 2006 a patří mezi respektované zdroje informací. Portál si přidal video na web i sociální sítě, ale vylepšil ho svým logem, což rozčílilo Ondřeje Novotného.

„Ta omoplata obletěla svět a naštvalo mě MMA Junkie, které si přes to dalo watermark a nás ani neoznačí! Tak jsem jim napsal: ‚Kluci v Americe, je to krádež, ne? To, že jsme v Evropě, snad neznamená, že byste nemuseli povědět minimálně aspoň, kde se to stalo, když už si to seberete, kdo ví odkud,‘“ ozval se šéf žlutočerné organizace ve svém pořadu MMA Letem světem.

Uvidíme, zda se jeho hněv dostane až přes oceán a v MMA Junkie se chytí za nos a přispěchají s omluvou. Na české scéně by si nikdo takovou nehoráznost nedovolil. Zdejší končiny jsou totiž proslulé svojí korektností a uváděním zdrojů.


Další články