Sleduj nás

MMA analytik radí McGregorovi: Být tebou, tak už se nevracím, uřízl by sis jen ostudu

MMA analytik radí McGregorovi: Být tebou, tak už se nevracím, uřízl by sis jen ostudu

Přísná, leč upřímná slova se během své vlastní show snažil vyslovit proslule známý MMA analytik Robin Black. Během živého vysílání za spolupráce stanice RT Sport Robin řekl, že by bylo lepší, kdyby se na to Conor už vykašlal. A to se zrovna začalo mluvit o jeho návratu...

„Podívejte se, McGregor je složitý případ. Část z něho by si přála být neustále nejlepší, ale druhá část z něho už ztratila motivaci. To je prostě kombinace, která nejde dohromady. A vše je to podpořeno jeho úspěšným soukromým životem, na němž se naprosto svezl a z něhož se už jenom horko těžko dostává zpátky,“ začal své odůvodňování Black.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Je zřejmé, že pokud chcete být top fighterem, musíte mít čistou mysl a v Conorovi se momentálně perou dvě osoby najednou. Nechal se zlákat veřejným životem, stal se z něj byznysmen, nosí drahé obleky, prodává a pije drahou whisky, žije život pro zábavu… takže i z mého úhlu pohledu je odchod do bojového důchodu pro něj logickou volbou,“ pokračoval.


Dana White si je přitom jistý, že Conora do UFC ještě vytáhne. Oba dva se nyní nachází na Floridě, kde spolu tráví spoustu času a „údajně“ vyjednávají bojové podmínky.

„Pamatujete si, když jsem říkal, že pokud Conor prohraje s Khabibem, tak ukončí kariéru? Možná jsem nebyl daleko od pravdy. Ta divize se hodně posunula, a jestli s ní chcete držet krok, musíte tomu sportu obětovat veškerý svůj čas. Momentálně nevěřím tomu, že by Conor mohl vyhrát odvetu s Khabibem. Nemyslím si ani, že by dokázal porazit Poiriera nebo Hollowaye. Už to není ten nejlepší zápasník světa, a pokud se vrátí, riskuje, že si uřízne ostudu,“ uzavřel Black.


Další články