Sleduj nás

Mike Tyson vs. Roy Jones? Děkujte mi, že jsem něco takového zařídil, překvapil Mayweather

Mike Tyson vs. Roy Jones? Děkujte mi, že jsem něco takového zařídil, překvapil Mayweather

S poněkud nečekaným prohlášením přispěchal Floyd „Money“ Mayweather, jenž byl hostem podcastu u známého rappera Fat Joeho. Jak se legendární boxer podepsal pod právě naplánovaný duel mezi Mikem Tysonem a Royem Jonesem?

Samotná otázka je už trochu zavádějící. Floyd se totiž osobně nijak neúčastnil žádných jednání, ale zato prý veřejnosti ukázal směr, jak si vydělat velmi slušné peníze pouhými zápasnickými exhibicemi, o které dříve nebyl tak vysoký zájem, jako je nyní.

Floyd Mayweather zařídil zápas v boxu


„Myslím si, že by lidé neměli zapomínat, kdo se tu postaral o to, že je najednou o boxerské exhibice takový zájem,“ pochválil se Mayweather, který si jenom ze zkušebního duelu s Tenshinem Nasukawou na konci roku 2018 odnesl devět milionů dolarů. A to se jejich bitva nepřenesla přes první kolo.

„Takže Joe, přijde mi, že lidé občas zapomínají, komu za jisté věci vděčí. A domnívám se, že o tenhle zápas (mezi Tysonem a Jonesem) bude velký zájem. Nebudu tipovat, kdo z nich vyhraje, ale mohu vám říct, že ani já si to rozhodně nenechám ujít,“ doplňoval hrdý bývalý šampion pěti hmotnostních divizí.Další články