Sleduj nás

Mike Tyson? Stoprocentně jeho návrat podporuji, otočil Dana White. Za týden ho přiletí navštívit osobně

Mike Tyson? Stoprocentně jeho návrat podporuji, otočil Dana White. Za týden ho přiletí navštívit osobně

Dana White, který ještě nedávno nechtěl, aby se Mike Tyson vracel zpátky do ringu, poměrně velmi rychle změnil názor.

Renomovaný šéf UFC se domníval, že z tehdejšího „Nejděsivějšího muže planety“ zůstaly už jenom střípky z jeho starého já, které by se v padesáti čtyřech letech mělo více šetřit.

Protože nebyl White jediný, kdo Tysona na podobnou věc upozorňoval, rozhodl se bývalý šampion těžké váhy WBC, WBA či IBF jít proti proudu času i názorům všech nedůvěřivců a své tělo zdokonalil do formy, kdy mu i kondiční trenéři začali říkat, že opět vypadá jako za mlada.


Mike Tyson se hodlá vrátit do ringu

A právě v tento moment i sám prezident z největší MMA organizace přiznal, jak moc se zmýlil. „Jsem doslova unesen, když vidím, jak vzal Mike svůj návrat vážně. Opravdu mi zavřel pusu. Myslel jsem, že by to už dělat neměl, ale on tvrdě makal, aby mě přesvědčil o opaku.“


Vše dospělo navíc do bodu, kdy se White bude účastnit Tysonova tréninkového kempu. „Ve skutečnosti odlétám už příští týden, abych ho viděl trénovat. Je to vzrušující, když v něm člověk vidí opět ten oheň. On i Jones to chtějí. Jsou to dospělí chlápci a stoprocentně je v jejich rozhodnutí podporuji,“ uváděl.

Mike Tyson a Roy Jones se utkají 12. září v exhibičním duelu na osm kol. Do hry budou vhozeny boxerské rukavice s větší výplní, aby došlo k redukci zranění. Komise naléhá i na to, aby šlo opravdu o exhibici a žádná jatka, kde by se jeden či druhý bojovník bezhlavě hnali za KO. Dokáží to ovšem vydržet?


Další články