Sleduj nás

Mike Tyson opět lační po krvi. Jsem v zabijácké náladě a půjdu si pro KO! slibuje

Mike Tyson opět lační po krvi. Jsem v zabijácké náladě a půjdu si pro KO! slibuje

Svůj pověstný elán neztratil ani po patnácti letech. „Nejděsivější muž planety“ opět lační po krvi a už 12. září to bude moct předvést i v ringu.

Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) v rámci čtvrtečního večera oficiálně podepsal zápasnickou smlouvu a společně s bývalým šampionem čtyř váhových divizí Royem Jonesem (66-9-0, 47 KO) dá fanouškům připomenout, jak vypadal box za starých časů.

„Cílem této hry je potěšit fanoušky, a proto jsme zpátky. Je mi 54 let, ale rozhodně si nemyslím, že na to nemám, spíše naopak. O své tělo jsem se staral dobře a cítím se ve fantastické formě. Už se nemůžu dočkat, až ji lidem budu moct předvést,“ uvedl Tyson pár chvil po oznámení svého duelu.


tyson_jones

A ačkoliv půjde o „pouhou“ exhibici, která je vypsána na osm kol, patrně se samotného konce nedočkáme. Létat totiž budou pořádné bomby.


„Jak jednou vstoupím do ringu, budu stoprocentně sám sebou. Nic neberu na lehkou váhu, půjdu si za výhrou. Jsem v zabijácké náladě! Znám jenom jeden rychlostní stupeň a na Jonesovi bude, aby se s ním vypořádal,“ doplnil Tyson s tím, že bude vyhlížet další pověstné KO.  


Další články