Sleduj nás

Mike Perry přiostřuje: Darren Till je chodící mrtvola. Jak ho někde potkám, sejmu ho!

Mike Perry přiostřuje: Darren Till je chodící mrtvola. Jak ho někde potkám, sejmu ho!

Pozor na to, „Platinum“ Mike Perry totiž nezapomíná. Jakmile Darren Till jednou překročil hranice přijatelnosti a svůj „trolling“ povýšil na zcela novou úroveň, tak si předobjednal lístek do nemocnice.

Britský válečník, jenž momentálně působí ve střední váze, kde jej čeká duel s bývalým šampionem Robertem Whittakerem, si v době koronavirové pauzy párkrát vjel se svým americkým sokem do vlasů. Své rýpání podtrhl založením webové stránky, která sloužila k urážení Perryho. A lidí ji pravidelně navštěvují.

Spekuluje se, že Till tyto kroky provádí kvůli tomu, aby Mikea vyhecoval přejít za ním do střední váhy, kde by ho údajně znemožnil. S tím ovšem Platinum nesouhlasí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Darren Till provokuje v UFC

„Chystám se na tréninky s Yoelem (Romerem). Potřebuju cítit, jaké to je ve střední váze. Velterová divize je pro mě sice jako dělaná, ale chci bojovat s Darrenem Tillem. Pokud ho spatřím osobně, tak se po něm vrhnu. A nikdo mě nezastaví. Chytím ho a klidně mu strčím i prst do oka. Nahlas to říkám proto, že je mi to jedno, nestarám se,“ rozohnil se Perry na tiskové konferenci po svém vítězném zápase na UFC on ESPN 12.


Že k tomu střetu jednou dojde, o tom nepochybuje, což nastínil už i minule. „Nechci se tím šmejdem zabývat až do doby, než se spolu utkáme. Každý se mě ptá, proč jsem si ho zablokoval, jsem snad vyděšený? Ano, jsem vyděšený, ale ne z něj, pouze sám ze sebe a z toho, co bych mu udělal. Darren si se mnou hodlá hrát jenom přes internet, protože by mi nikdy nebyl schopný tyhle věci říct přímo do očí. Nikdo by si to nedovolil! Protože bych s tím kurva hned něco udělal. Nezajímá mě, kdo nebo co jste zač, nikdo se mnou nebude takhle jednat!“


Další články