Sleduj nás

Michal Martínek vs. Denis Smoldarev: Třetí zápas českého zástupce v ACA se blíží!

Michal Martínek vs. Denis Smoldarev: Třetí zápas českého zástupce v ACA se blíží!
Nejlepší českou těžkou váhu čeká devatenáctého listopadu další náročná zkouška v organizaci ACA. Ruská MMA liga je vyhlášena obrovskou kvalitou zápasníků a zaměřením na boj místo trashtalku a show.

Michal Martínek má zatím vyrovnanou bilanci. První zápas v ACA s Američanem Jamesem sice prohrál, ale napodruhé si dokázal poradit s Tomasem Pakutinskasem. Vedení organizace se hodně zamlouvá Kratosův atraktivní styl, kdy se nesnaží příliš taktizovat, ale jde tvrdě po ukončení.

Jeho soupeř Denis Smoldarev je na tom se schopností vyhrávat před limitem podstatně hůře. Za posledních pět let se z výhry TKO nebo submisí radoval pouze jednou. V posledním vystoupení na turnaji ACA 126 dokázal těsně na body přetlačit Ruslana Magomedova.


Denis je jedním z fyzicky nejlépe vybavených borců v celé organizaci. Měří dva metry a do těžké váhy shazuje slušnou porci kilogramů. Na svoji obří postavu je i vcelku pohyblivý a hlavně disponuje obrovským množstvím zkušeností.

Již od roku 2011 válčil v organizaci M-1 a potkal zde taková jména, jako jsou Tybura nebo Volkov. Po přechodu do ACA (v té době ACB) dokázal porazit například Kanaďana Tannera Bosera, který momentálně úspěšně válčí v UFC.


O kvalitách svého soupeře je přesvědčený i Martínek, který zápas odtajnil na svých sociálních sítích a přidal trefný komentář. „Mám tu velký dárek pro fanoušky. Tohle je přesně ten typ zápasu, co čekáte a který dává smysl. Jdeme posunout ten level, a jak říká asociace, hlasitě se ohlásit, že jsem tu taky. Tohle je můj brutal relax! Never compromise, not even the face of Armagedon.“

Černovous je plný odhodlání dokázat všem, že do prestižní organizace patří a má na to porážet i větší a zkušenější soupeře. Za měsíc v Minsku při turnaji ACA 132 budeme držet palce, aby vše sedlo, jak má a výhra putovala do Reinders Gymu.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články