Sleduj nás

Michal Martínek: Jsem nas*aný! Prohra mi zůstane a odvetu nechci. Co tedy dál?

Michal Martínek: Jsem nas*aný! Prohra mi zůstane a odvetu nechci. Co tedy dál?
Rozhořčení z tváře Michala Martínka rozhodně nezmizelo. Velmi spornou prohru s Danielem Omielańczukem mu nikdo nesmaže a k boji o titul se také nepřiblížil.  


Organizace KSW sama uvedla, že se jí nelíbí bodování zápasu Martínek vs. Omielańczuk, a proto podala proti tomuto výsledku protest. Během středy se tedy sešla komise rozhodčích, kteří hlavní předzápas turnaje KSW 75 přezkoumali. Výsledný verdikt je však takový, že ačkoliv byl český těžkotonážní bijec v očích mnohých z nich považován za vítěze, prohru mu nikdo nesmaže. A to z důvodu, že se nejednalo o tak „vážné pochybení“. O tom se ale už rozpovídal sám Michal na svém Instagramu.

Michal Martínek: Jsem pořádně nas*aný!


„Máme verdikt protestu. Prý jsem vyhrál, ale nic se měnit nebude, protože by se musel prokázat nějaký záměr manipulace. Z principu se tedy nic měnit nebude.

Nevím, co na to říct. Bylo mi jasný, že bude hodně střetů zájmu… Odveta mě nezajímá, protože nevím, proč bych měl znovu něco dokazovat, když jsem byl podle asociace a majitelů vítězem, a hlavně podle většiny fanoušků i polské scény. To už samo o sobě o něčem vypovídá vzhledem k tomu, že jsem zápasil s polským závodníkem. Pokud se máme potkat znovu, bude to v rámci nějakého boje o ranking, ale nikoliv odveta jako taková.

Soupeři gratuluju. Není to jeho chyba, že to dopadlo takto. Oba jsme dělali to nejlepší, co jsme mohli, a jsem rád, že jsem se Danielovi postavil. Toho chlapa mám rád a respektuju ho, protože oba víme, s kým jsme zápasili v Rusku. Můj respekt budeš mít vždy bez ohledu na to, co se děje.

Za tímto zápasem zůstane jizva na mém srdci a navždy zjizvený Sherdog a můj ranking. Ale to se holt asi může stát vzhledem k tomu, že tady sedím a čtu si tisíce zpráv celé scény na mou podporu. Takže velké děkuji všem fanouškům, kteří drží při mé osobě.


Jsem plný emocí a teď to sám musím rozdýchat, protože to je pro mě velké sousto a nečekal bych, že se mi něco takového stane při takhle těžkém a ostře sledovaném zápase v mezinárodní asociaci, která to vysílá do několika zemí světa. Dám si pár dní pauzu od medií, protože jsem pěkně nasranej a nechci bejt neslušnej. Už tohle jsem napsal nejslušněji, jak umím, a teď se mi opravdu nechce být slušnej.“

Další články