Sleduj nás

McGregora ani Parnasseho už nechci v životě vidět! zavzpomínal Ivan Buchinger na své bývalé soupeře

McGregora ani Parnasseho už nechci v životě vidět! zavzpomínal Ivan Buchinger na své bývalé soupeřeFoto: OKTAGON MMA / Cage Warriors

Legenda slovenského MMA má na svém kontě rovných padesát zápasů. Většina z nich se odehrála na turnajích těch nejlepších světových organizací. „Buki“ tak několikrát narazil na level soupeře, který byl prostě nad jeho schopnosti.

Příští víkend se Ivan Buchinger představí na turnaji mladé organizace PML, která díky dobrým vztahům s Oktagonem mohla vyšperkovat kartu svého turnaje takovouto velkou personou. Bývalý šampion Cage Warriors a M-1 se v Nitře střetne s Paulo Surianem. Brazilec má na kontě osmnáct výher a hned třináct jich získal díky submisím. Je tedy docela možné, že se dočkáme velmi zajímavých výměn na zemi, protože i Ivan je velkým specialistou na tento způsob boje.

Favorit bude každopádně jasný. Buchinger prohrál z padesáti zápasů pouze devětkrát a vždy se jednalo o borce z absolutní top třídy. Na svoje neúspěchy „Buki“ zavzpomínal v medailonku, který na své sociální sítě umístilo PML.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Ti, co mě porazili, byli opravdu dobří. Většinou o hodně lepší než já. Několikrát jsem se také pos*al, odešla mi hlava a nedělal jsem to, co jsem měl. Řeknu pravdu, když přiznám, že McGregora a Parnasseho už nikdy v životě nechci ani vidět. Tihle dva byli nejhorší ze všech,“ připomněl Ivan střet s totálně rozjetými borci v jejich nejlepší formě.

„Conor byl špička v UFC, měl opasky v pérové i lehké váze. Potom jsem šel s Parassem, který mě taky zabil. Má v KSW titul ve váze do šestašedesáti i sedmdesáti kilogramů. Myslím, že vyhrál i zápas ve veltru, fakt nevím, co o tom víc říct. Oba dva jsou absolutní topky a já jsem s nimi zápasil,“ uvedl Buchinger.


I přes pár neúspěchů, které ostatně potkají v kariéře každého bojovníka, který nad soupeři nespekuluje, je Ivan Buchinger král slovenského MMA. Ke dvěma titulům světových organizací totiž dokázal přidat i dva pásy Oktagonu a stal se prvním dvojnásobným šampionem žlutočerné organizace. Až se jednou rozhodne svoji úžasnou kariéru ukončit, bude potřeba obrovský aplaus ve stoje.


Další články